nokia n8 ile baglanti ve iletisim

Bugün cep telefonlari sadece iletisim için bir anlami yoktur. Bunlar, baglanti, iletisim, oyun oynamak, fotograf çekmek, film izlemek ve is belgeleri hazirlamak için kullanilir. Bu liste sonsuz ve çoklu görev cihazlar olarak kullanilir bu yüzden, bugün akilli telefonlar, daha popüler kullanicilari arasinda haline gelmektedir.

Cihaz çoklu ortam seçenekleri eglenceli, yüksek megapiksel kamera sunuyor ve bugün mevcut olan en son akilli telefonlar arasinda öne yapmak tüm büyük sosyal ag platformu üzerinde. Bu en popüler Nokia N serisi telefonlar biridir.

Nokia N8 Carl Zeiss optik, otofokus, Xenon flas, 1/1.83” sensör boyutu, ND filtre, geo-tagging, yüz ve gülümseme tanima özellikleri ile büyük bir yüksek çözünürlüklü 12 MP kamera ile geliyor. Bu harika bir dijital kamera kullanicilarin 4000 x 3000 piksel çözünürlükte görüntü yakalama saglar. Cihaz dahili medya oynatici, RDS destekli stereo FM radyo ve çesitli ilginç oyunlar ile donatilmis olarak geliyor. Kullanicilar ayrica, telefonun TV-out özelligi ile televizyon ekraninda görüntüleri ve videolari izleyebilirsiniz.

Yakisikli 113.5 x 59 x 12.9 mm boyutlarinda ve 135 gram agirliginda ve bir seker çubugu seklinde gelir ve tam QWERTY tus takimi ile bir dokunmatik ekrani bulunuyor. Kasadaki anodize alüminyum cihaz çok sik ve çekici yapar.

Bu son Nokia N serisi smartphone, kolay, basit ve paylasmak maddeleri eglenceli, fotograf ve güncelleme durumu hakkinda yorum yapmak bir yerde OVI servisleri ile çesitli sosyal ag siteleri entegre ederek kullanicilara büyük sosyal ag seçenekleri sunar. Ayrica dosyalar, resimler ve facebook veya twitter ile videolari kolay paylasim saglar ve ayni zamanda farkli sitelerden bir yere sosyal ag akislari alabilirsiniz. Nokia N8 MP3 Player ve RDS özellikli FM Radyo insa ile büyük eglence özellikleri sunar.

Bu yüksek teknoloji telefon çesitli özel teklifler ve ücretsiz hediye birlikte mevcuttur kazançli firsatlar bir dizi kullanilabilir. Nokia N8 firsatlar online cep telefonu karsilastirma sitelerinden elde edilebilir. Bu online mobil magazalari, müsterilerin O2, Vodafone, Orange, T mobil ve Üç dahil olmak üzere tüm büyük Birlesik Krallik aglarda firsatlar elde edebilir. Bu ödeme aylik sözlesmeler çogu sözlesmenin basariyla tamamlanmasindan sonra ücretsiz cep telefonu bulunuyor. Bu teklifler ayni zamanda ücretsiz konusma süresi dakika, bedava kisa mesaj, azaltilmis veya ücretsiz hat kiralama, ücretsiz baglanti, nakit geri sunuyor ve bu ücretsiz dizüstü bilgisayar, LCD TV, dijital fotograf makinesi gibi hediye olarak diger ek avantajlar içerebilir

Bu anlasma karsilastirma siteleri kullanicilar bir telefon ile kullanilabilir farkli alisverisleri karsilastirabilirsiniz ve ihtiyaçlarina göre uygun olani almak için izin. Bir ödeme aylik plani satin almak için istekli olmayan kullanicilarin anlasma gitmek veya sim ücretsiz telefon olarak kilidi sürümünü satin gibi ödeme bir parçasi olarak cihaz alabilirsiniz. Sim ücretsiz telefon SIM kart olmadan kullanilabilir ve kullanicilarin ihtiyaçlarina göre kendi SIM kartlari ekleyebilirsiniz telefonlar bulunmaktadir.

Öde, aylik ödeme veya sim ücretsiz, Nokia N8 cep telefonu her yönüyle kullanicilar için yararli oldugunu kanitlamaktadir.