o2 xda gizli PDA cep telefonu

O2 XDA Stealth bir sayisal tus takimi ile bir dik kaymak için birincil Windows Mobile Pocket PC biridir. Egzotik siyah görünüyor ve çekici özellikleri ile, O2 XDA Stealth birçok hayrana baglidir.

temel özellikleri
Bu makro modu, Bluetooth, Wi-Fi, GPRS ve EDGE, mini USB portu ve daha bir çok ile 2 megapiksel kamera gibi diger gelismis özelliklere sahiptir. Stealth kamera göz alici. Kamera flasli 2 mega-piksel ve özellikleri yerlesik bir yeri vardir.

dizayn
Elinizde telefon tutun zaman, mini SD yuvasi, hem de kulaklik baglanti noktasi vardir gizli bir sag tarafta bulabilirsiniz. Bir mini USB portu, telefon ve dosya transferi PC’nize ve gelen sarj etmek için kullanilan telefonun alt kisminda yer almaktadir. Not için iyi bir özelligi her üç yuva Kullanilmadigi zaman içinde toz girmesini engelleyen onlara bir lastik kapak olmasi.

yönetici özellikleri
O2 XDA Stealth içinde fark deger bir sey Makine programi cevaplama bir yerlesik olmasidir. Eger, bu program aramaya cevap birisi aramalari bir aramayi cevaplamak mümkün degildir zamanlarda, mesaj tebrik oynar ve kayitlari. Telefonun bu özelligi yerine sesli posta numarasini arayarak ve mesaj kontrol Windows Media Player ile bazi mesajlari yapmamislar arayanlar sekmeleri tutar yardimci olur.

eglence özellikleri
O2 XDA Stealth dahili kamera bir ile geliyor. Kamera flasli 2 megapiksel ve özellikleri yerlesik bir yeri vardir. Otomatik, gün, bulutlu, floresan ve gece: Farkli gibi çesitli isiklar içinde fotograf çekmek için modlari seçme seçeneginiz vardir. Kamera da 5 ve 10 saniye araliklarla otomatik zamanlayici destekler. Sirali çekim seçenegi ile de çekim patlama olabilir.
O2 XDA Stealth ile, müzik dinleyebilirsiniz video bakmak, oyunlar ile kendinizi eglendirmek, internette sörf, ve fotograf çekmek. Simdi onun Windows Mobile isletim sistemi ile sinirsiz ücretsiz ve ilginç shareware uygulamalari indirebilirsiniz. Ucuz için birçok kitap satin alma ve hareket halindeyken bunlari okuyabilir, çünkü bu gün e-kitaplar çok popülerdir.
O2 XDA Stealth ve pil ömrü olaganüstü degil. Bu orta kullanimi ile her iki günde bir sarj edilmesi vardir. Bu Bluetooth veya Wi-Fi kullanimi içermez.

sonuç
O2 XDA Stealth Bluetooth, Wi-Fi, GPRS ve EDGE, mini USB portu gibi tüm baglanti özelliklerine sahiptir. Wi-Fi Pocket Internet Explorer ile harika çalisiyor. Bu satin almaya deger ve eglence artik sizin için bir sorun olmayacaktir.