ön ödemeli veya faturali mobil baglanti

Birkaç cep telefonu kullanicilari Faturasiz veya Faturali Cep Baglanti için tercih olmadigi konusunda saskin kalir. Sonuçlara gelmek için, bir baglanti hem de farki anlamak zorundadir.

Faturali baglantilari, sirketin tüm baglanti giderleri ve aylik bildirim kullanilabilir farkli özellikler toplam kullanim temelinde hazirlanmistir Özetle olacak ödemeleri aylik olarak yapilir planlari vardir. Aksine, ön ödemeli planlari bir hizmet kullanmadan önce cep telefonu kredileri için ilk satin almak için vardir. Özetlemek gerekirse, size Faturali cüzdan bir kredi karti gibi ise kullanmak ne kadar var ve sinir biliyorum nerede ön ödemeli baglanti cüzdan para gibi oldugunu söyleyebiliriz ….. Aksi takdirde kendinizi durdurmak için sadece arzu ile sinirsiz kullanimidir.

Mevcut özellikler ve hizmetler temelinde, baglantilarini hemen hemen benzerdir. Gelen / giden çagrilar ve SMS (yerel ve uluslararasi) gibi temel özellikleri, sesli mesaj, (ise her yerde ülke içinde veya disinda), kablosuz internet erisimi, MMS ve çok daha fazlasi tesis dolasim, yönlendirme ve arayan kimligi ekran arayin.

Ama ayirt etmek, bazi farkliliklar da vardir. En önemli fark faturalandirma yöntemdir. Ön ödemeli ile önce ödeme ve daha sonra hizmet almak. Hizmetler dengesi sonu ile durdurmak, aslinda ilk miras sinirlari içinde degerini saklamak ve daha sonra kullanmaktir. Faturali ile ise, bir aylik olarak toplam kullanim için ödemek zorundadir. Bu devam eden hizmet anlasmadir. Tüm konularda sizin irade oldugunu, ne kadar kullanmak ve ne kadar karsi. Ön ödemeli cep telefonu daha sözlesme yükümlülügü ile ilgili özgürlük, erken sonlandirma ücreti ve hatta faturali cep telefonu kompakt kurallara servis saglayicilari ile kesin bir anlasmasi olan ise servis saglayicilari degistirme özgürlügü sahiptir. Bir ön ödemeli baglanti faturali daha az dokümantasyon üzerinden erisim için biraz kolay. Ama telefon ücretleri ve ön ödemeli baglantili olarak MMS, SMS ya da internet ücretleri gibi diger masraflar faturali göre basabas.

Simdi, büyük sorgu Hangisi seçmektir? Mükemmel uygun bir seçim yapmak için ….. “Bir para için daha iyi deger verecek hangisi?” Kendinize sorun Cevap özel durum ve cep telefonu planlanan kullanimina baglidir.

Ister bütçenize uyarilari ve baglanti ihtiyaciniz olan tüm sabit baglanti için sahip olmak istiyorsaniz çok iyi, Ön Ödemeli Baglanti için Go olabilir. Nitekim olarak, her ön ödemeli kart servis ücretleri veya ilgili vergi düsülmesinden sonra belirgin bir satis fiyati ve sabit kullanilabilir konusma süresi vardir. Herhangi bir yerde herhangi bir kisa süreli konaklama varsa, ekonomik baglanti keyfini en iyi yolu yine ön ödemeli biridir. Ön ödemeli planlari çesitli mezhepleri mevcuttur, kontör esnekligi bireysel ihtiyaçlarina kalir. Eger harcama bir kontrol tutmak istiyorsaniz Yani, Ön Ödemeli Baglantilari ile bizi izlemeye devam edin.

Ve size cep telefonu agir bir kullanici iseniz, sizin meslek veya is temel talep basina bir sinirsiz kullanimi ile yolda olmasi gerekir, bir Faturali baglantilari için git için önerilmektedir. Ve denge kesintisiz uzun saati yeniden olmadan görüsmeler yenilenir gerektirir. Disinda tüm yukarida sizi cep telefonu asik sadece eger mantik, çekici ve sasirtici özelliklere cazibesini parmaklarinizi simdi ve sonra cep telefonu dokunun söyleniyor, siz kesinlikle faturali baglanti tercih ve genis kullanim sahip olmalidir .

Yani yukarida belirtilen gerçekler, sizin için en iyi karar verin göz önünde tutarak. Hizmetleri hem karsilastirin ve kendinize yasam tarzi baglaminda uyumlu bir plani ile donatilmis olsun.