samsung galaxy portal çarpici özellikleri ile yüksek profilli cep telefonu

Samsung telekomünikasyon dünyasinda standart artirir size farkli elektronik cihazlar saglamak için popüler bir marka. Samsung,, TV gibi ürünleri üzerine güven çamasir makineleri ve en önemli aygiti herhangi bir sinif orta, yüksek ve düsük sinifa ait olup dünyadaki her biri için bir zorunluluk haline gelmistir cep telefonlari oldugu saglayan etikettir.

Yani bu sirket siz de bütçenizi her gelismis özelligi zevk için izin vererek istegi yerine getirebilir farkli siniflara ait insanlarin dikkate ihtiyaçlarina almak için en iyi seviyesini çalisir. Peki hayranlari beklentilerini kadar yasamak için bu sirket tarafindan tanitildi gadget Samsung Galaxy Portal. Simdi kendinizi telefonun özellikleri ile ilgili farkinda olmalidir.

Bu çarpici göstergesi yakisikli-
Bu 3.2 inç TFT HVGA dokunmatik ekran ile donatilmis degil, 320 x 480 piksel çözünürlüge sahip saglar. Bu mobil indirilen oyunlar ve uygulamalar zevk için yardimci olur. Bu net fotograf ve videolari görüntülemenizi saglar.

Boyutlar için telefon tarafindan saglanan
Bu 115 mm, 57 mm genisliginde, 12.9 mm derinligi ve 120 g agirliginda, bir yükseklige sahip saglanir, bu cihaz kapmak için her müsteri zorlayan boyutlari sasirtici olusur. Bu tasarim oldukça sik.

Bu etkileyici dokunmatik ekran özelligi cep telefonu-
Günümüzde dokunmatik ekran özelligi ile kolaylastiran bir cep telefonu sahip olmak insanlar için bir standart haline gelir. Yani bu cihaz kullanicinin dikkatini kazanmak için bu tesis saglamak için hazirdir.

Görüntü ve video yakalama bu etkileyici ile kolay bir is gadget-
Bu 3 mega piksel dijital kamera, 4x zoom ve otomatik odaklama yetenegine sahiptir. Bu kolayca internetten indirdiginiz görüntüleri ve videolari taniyabilir böylece hizli ve net modunda fotograf ve video çekmelerine olanak taniyor. Internette sörf kolay yakisikli hizli islem hizi nedeniyle olur.

Islemci ve Platform yüklü cep telefonu-
Bu yakisikli 800 MHz islemci ve Android mobil isletim sistemi ile çalisir. Telefonun Erisilebilirlik gerçekten dikkat çekicidir.

Dayaniklilik yakisikli-
Cihazin dayaniklilik bu telefon ile daha iyi pil yedekleme ve dayaniklilik ile saglayan olarak kullanicinin dikkatini çekiyor önemli bir özelliktir.

Samsung Galaxy Portal Orange, O2, Virgin, Vodafone, T-Mobile ve 3-Mobile gibi servis saglayicilar araciligiyla etkili firsatlar mevcuttur. Onlar bütçenize uygun sözlesme fiyatlari ile heyecan verici bir hediye ile sunuyoruz.