Samsung Omnia 7 harika bir kullanici deneyimi saglar

Yeni Windows Phone 7 isletim sistemine sahip çikacak yakisikli yeni numara arasinda, Samsung Omnia 7. Bu yeni isletim sistemi özelligi ilk Samsung cep telefonu ve kesinlikle sik bir Smartphone ve bes mega piksel kamera, 4 inç ekran ve hizli Internet tarama kadar etkileyici özelliklere sahip.

Yakisikli büyük 4 inç süper küçük bir bölümü sayesinde ele nispeten büyük hissediyor kapasitif dokunmatik AMOLED. Kadar 480x 800 piksel kendi düzeni içinde görüntülenen 16 milyon renk ile, kolayca HD oynatma isleyebilir büyük bir multimedya cihazi için yapar ve sadece web tarama ile oyun için fotograf görüntüleme için harika, ve bunu yaparken harika görünüyor. En akilli telefonlar bu gün standart oldugu için, ekran ivme ve yakinlik sensörleri gibi çoklu dokunmatik giris destegi ile donatilmis olarak geliyor.

Her iki titresim ve zil kullanicilar gelen çagrilari, mesajlari ve e-postalar için uyarilir tutmak için kullanilan, ve zil sesi olarak MP3 dosyalarini atamak için güçlü olmak avantaj var vardir. Handsfree konusmalari yapmak için, hem de 3.5 milimetre kulaklik girisi gibi hoparlör sistemi yerlesik bir var, bir ikincisi de dahili medya oynatici ile müzik dinlemek için kulaklik ile kullanilabilir.

GPRS ve EDGE üzerine Samsung Omnia 7 aramalari, uygun hücresel aglar bagli tutmak için, bir HSDPA baglantisi saniyede 7.2 mega bayt varan hizlarda saglar sayede 3G kapsama alani sayesinde saglanan hizli internet baglantisi iken. Daha hizli bir Internet baglantisi ancak erisimi olan her kullanici yerel kablosuz internet yönlendiriciler yararlanmak saglayan Wi-Fi baglantisi sayesinde elde edilebilir. Bu medya dosyalarini aktarma ve kisileri organize olarak görevlerini yerine getirmek için, yakisikli ve bilgisayar baglanmasina izin veren bir microUSB baglantisi vardir, iken Bluetooth diger telefonlar arasinda dosya paylasimini saglar.

2592x 1944 bir piksel çözünürlükte çalisir yakisikli arkasinda bulunan muhtesem bir 5 megapiksel dijital kamera kimlik bilgilerini arasinda Otomatik odaklama, görüntü sabitleme, LED flas ve cografi etiketleme sahiptir bulunmaktadir. Hala fotograf çekmek için bir alternatif olarak, kamera ayni zamanda saniyede 25 kare 720p yüksek çözünürlüklü video çekebiliyor.

Microsoft Windows Phone 7 isletim sistemi kolaylikla zorlu uygulamalari çalistirmak ve bir yildirim hizli kullanici arayüzü saglamak için bir 1 GHz Qualcomm Snapdragon islemci gücünü çagirir. Yeni Windows telefonlarinin tüm standart oldugu gibi, böyle çok yönlü bir medya oynatici, radyo çalar ve önceden yüklenmis ve indirilebilir oyunlar bir dizi olarak eglence özelliklerini bir dizi, Microsoft Office belge görüntüleyici ve ajanda gibi verimlilik özellikleri ile birlikte, vardir . Eger sosyal ag içine iseniz, aninda giris bilgilerini saklamak için sosyal ag siteleri erisim saglayan özel bir Facebook uygulamasi var.

Kendi multimedya içine ve video ve fotograf görüntüleme, hem de zengin bir web tarama deneyimi saglamak hem de yenilikçi yazilim övünme için büyük bir ekrana sahip bir cep telefonu arayan olanlar için, Samsung Omnia 7 sizin için ideal bir seçim gibi görünüyor .