Samsung Omnia 7 – olaganüstü bir kullanici deneyimi saglayan

Samsung Omnia 7 yeni Microsoft Windows Phone 7 isletim sistemi özelligi üreticiden ilk modellerden bir tanesi. Yani sira yazilim olarak, böyle bir 5 mega piksel kamera, 4 inç dokunmatik ekran ve dahili depolama yiginlari gibi etkileyici temel özellikleri bir dizi sahiptir.

Yakisikli 138.2 g agirliginda iken 122.4x 64.2x 11 milimetre ölçer. Boyutlari göz önüne alindiginda, bu nispeten hafif ve tutun ve samimi kullanimi ve çok cep için rahat bir telefon yapmak kesinlikle ince oldugunu. Telefonun ölçümleri ve kabiliyetini için film ve video görüntüleme hem de oyun için mükemmel bir platform saglayan ve web sayesinde tarama isini iyi yapiyor büyük 4 inç süper AMOLED kapasitif dokunmatik ekran ve hiç de küçük konum 480x 800 piksel yapilandirma içinde 16 milyon renge kadar görüntüleyebilir. Ayrica en akilli telefonlar bu gün ortak oldugu standart ivme ve yakinlik sensörleri ve çoklu dokunmatik giris destegi ile birlikte geliyor.

Samsung Omnia 7 16 GB veya modele bagli olarak 8 GB ya kurulu bellek üzerindeki cömert sayesinde, sik görülen microSD yuvasi ortadan yapti. Bu nedenle, 8 GB ile bile temel cep telefonu kullanicilari cep telefonu içinde ödeme dosyalari iyi bir sayi saklamak onlar müzik parçasi, video dosyalari, belgeleri veya indirilen uygulamalar gibi olmasini saglar

Kullanicilar ayrica 5.76 Mbps HSUPA ile birlikte çalisan üç G, kapsadigi alanlarda 7.2 Mbps kadar hiz saglayan bir HSDPA baglantisi deneyimi sayesinde tarama hizli internet keyfini çikarabilirsiniz. Kullanicilar Wi-Fi baglantisi kullanilabilir sayede yerel kablosuz internet yönlendiriciler, erisimi olan her bir hizli ve daha verimli internet baglantisi, ancak kurulabilir. Bluetooth ve mikro USB baglantilari da görevleri bir dizi EDGE ve GPRS iken yapilabilir sayede diger uyumlu cihazlara bagli olan telefon uygun hücresel aglara erisim saglamak tutmak için dahildir.

Samsung Omnia 7 gibi Otomatik odaklama, LED flas, görüntü sabitleyici ve hatta cografi etiketleme gibi kimlik bilgileri ile birlikte yüksek çalisma piksel çözünürlükte fotograf sayesinde üstün kalite çekebilme yetenegine de sahip bir 5 mega piksel dijital kamera, en son ile donatilmis olarak geliyor GPS sayesinde çalisir ve kullanicilarin kendi fotograflari aldi yoksa video çekim nerede izlemenize olanak saglayan. Kamera fotograf çekerken alternatif olarak 720p yüksek tanimli video görüntüleri çekebiliyor.

Microsoft Windows Phone 7 tercih edilen isletim sistemi ve birlikte güçlü 1 GHz Qualcomm Snapdragon islemci ile film izlemek için isletim dokunmatik ekran her seyi anlam ve oyun oynamak, kendi yildirim hizli yanit süreleri için harika bir kullanici deneyimi sayesinde sunuyor neredeyse sifir gecikme süresi ile son derece duyarli.

Kendi Microsoft OS sayesinde, yakisikli bir Microsoft Office belge görüntüleyici / editörü ile birlikte iken ayni zamanda spor ve medya oynatici, radyo çalar, önceden yüklenmis oyunlar ve sosyal ag entegrasyonu hem de destek için SMS gibi farkli mesajlasma biçimlerde bir dizi , MMS, E-posta, E posta ve IM itin.

Samsung Omnia 7 tüm esnaf bir jack, ancak kolaylikla ona atmak herhangi bir görev isleme aslinda benzersiz bir akilli telefon oldugunu. Bu, genis dokunmatik ekran, genis dahili depolama ve güçlü yazilim verilen tüm ihtiyaçlariniza cevap verecek. Bu ana Smartphone modellerine alternatif dönüm kafa isteyenler için ideal bir cep telefonu yapar.