Samsung Pixon 12 gibi Samsung M8910 popüler

Arkadaslariniz ve aileniz komik seyler yapiyor ya da komik seyler onlara yaptiktan ve bir kamera çikiyorum ve her zaman açik bu kadar uzun sürdü çünkü daha önce yakalamak zor olan tüm ve daha birçok degerli anlar sahip fotograflar. Samsung Pixon 8 megapiksel kamerali cep telefonu kadar iyi çünkü Simdi, tüm bu yakalamak için harika kolay olacak
bagimsiz bir dijital kamera gibi bir kamera.

Samsung Pixon 12 gibi popüler Samsung Model adi Samsung M8910, bir high-end piksel multimedya kamerali cep telefonu. Bu 480 bir çözünürlük × 800 piksel 16 milyon renk saglar ve hizli bir deklansör hizi ve hizli tarama ile otomatik döndürme amaçli bir ivme ile birlikte muhtesem bir tam dokunmatik 3.1 inç AMOLED ekran ile dünyanin ilk 12 megapiksel kameraya sahip. Kendi ekran tarafindan etkili renk büyük bir özelliktir ve çesitli orijinal ile tutkulu kamera kullaniciya olarak kamera sadece benzersizdir
olanaklari ortamda her seyi yakalama ve mobil topluluk aninda paylasmak.

12 megapiksel uygun bir sekilde otomatik odaklama, Xenon flas ve güç LED flasli 28mm genis açili lens (orada N86 sahipleri gitmek) tarafindan desteklenmektedir. Bu en önemli faktörlerden ayni zamanda mobil mevcut olan kamera moduna hizli erisim, hizli deklansör hizi ve hizli tarama, yüz etiketi ve fotograf etiketi siralama içerir.

Samsung Pixon 12 cep dijital fotografçilik fonksiyonlari ile saglam dijital kameraya sahip. Bu telefon sayesinde kullanicinin kolayca görüntüleri yakalayabilir. Ayni zamanda resimler yani sira videolari kolay tarama ve paylasim sunmaktadir degil sadece. Samsung Pixon 12 siralama ve görüntülerin düzenleme, kolay organize vaat ediyor. Bu siralama ve görüntülerin düzenleme, kolay organizasyon saglar. Bu pix özelligi paylasiyor ve kullanicilarin Facebook, MySpace, Photobucket, Friendster gibi veya popüler sosyal ag sitelerine tiklandiginda resim yüklemek için saglar. Ayrica,
Samsung Pixon 12 gülümseme çekim, yüz tanima ve görüntü sabitleyici ile birlikte gelir.

Telefon ayrica saniyede 30 kare 720×480 piksel çözünürlükte video kayit, ve H.264, DivX ve XviD dahil olmak üzere ses ve video formatlarini genis bir yelpazede, destekler.

Pixon12 spor 10.000:1 kontrast orani sahip bir 3.1-inç AMOLED dokunmatik ekran ve telefon da WiFi ve fotograf yüklemeleri ve internet için yanan HSPA 3G veri hem de özellikleri. A2DP Bluetooth v2.1 kablosuz kulakliklar için gemide de, ve Pixon12 standart mikro-USB baglanti noktasi üzerinden bir PC’ye baglanabilir. Dahili bir GPS modülü ve bir FM radyo yardim gibi diger özellikler Pixon12 etkileyici spec levha doldurun.

Telefon RDS, multimedya oynatici ve TV-out ile stereo FM radyo destekler. Telefonun dahili bellegi 150MB ile birlikte gelir. Ayni zamanda hep bir 16GB kart eklemek için microSD yuvasi kullanabilirsiniz.

Samsung Pixon 12 veya M8910 Rs satin alinabilir. 29.990. Samsung ayrica, yasam boyu hareketsiz oturmak egiliminde degildir bilir, ve bu sekilde kullanicilarin odak oldugundan emin olmak için çerçeve hakkinda hareket ederken aslinda konu izleyen bir dokunus tabanli odak sistemi dahil etmistir.