Sony Ericsson c 905 karizmasi ve birlikte teknoloji

Sony Ericsson C 905 kendi sinif cep telefonu araliginda bir yenilik olarak kabul edilebilir. Nadiren diger setleri bulunan bazi özellikleri vardir. Gelismis arastirma ve gelistirme bu cep telefonunun bina yol açmistir. En ileri teknolojiler mevcut haliyle bu telefon kazanç yapmak için kullanmak getirilir.

Sadece teknoloji degil, ayni zamanda bu seti satin almak için ideal bir mobil yapma gitmek büyüleyici görünüyor degil. Yakisikli 104 x 49 x 18-19,5 mm boyutlara sahip ve bu boyut içinde bir her yeni mobil özellikler dahil bulur. Yakisikli isik tartmak kolay insanlar telefon tasimak için yapar ne de. Bu zengin özelliklere sahip telefon 136 gr agirligindadir.

Sony Ericsson C 905 genis 2.4 inç TFT ekrana sahip. Kullanicilar normalde video, resim izlemek ve oyun oynamak için bu sasirtici ekran kullanima hazir olana. Insanlar net sörf için kullanabilirsiniz bu büyük ekranin hayranlik artar. WAP tarayicisi kisinin yardim ve yardim kullanicilarin kendini eglendirmek için veya bilgi ile güncel kalmak için kullanici tarafindan gerekli olan her seyi bosuna için çesitli sitelere nüfuz gelir. Bu gadget GSM etkin ve kalmak için kullanicilar dünyanin herhangi bir yerinde internet bagli için çok mümkündür. Bu cep telefonu her yeni islevlere erismek mümkündür böylece Ayrica, mobil olarak 2G ve 3G kolaylastirilir.

Bu C 905 ana servis saglayicisi yani sira pek çok alternatif ile baglanir. Bu GPRS, EDGE, 3G, WLAN, Bluetooth ve USB portu gibi baglanti seçenekleri yer aliyor. Bu seçenekler insanlarin kolayca diger araçlar ile baglanmasina izin. Bluetooth kablosuz baglantisi için kullanilir ve USB baglanti noktasi esas olarak kablo kablolar ile baglamak için kullanilir. Yani, bir dosya paylasimi bu gadget ile basit olur. Bu yakisikli da verimli bir sekilde bagli kalmasi mesajlasma servislerini kullanabilirsiniz. SMS, MMS, E-posta ve Aninda Mesajlasma kullanmak getirilir. E-posta gönderme cihazin internete bagli oldugunda mümkündür. E-posta ile bir herhangi bir sekilde ek gönderebilirsiniz ve bu ekleri kolayca alinir ve belge görüntüleyici yardimi ile görülebilir.

Mobil da eglence nedenlerle kullanilabilir. Sony Ericsson C 905 3264 x 2448 piksel çözünürlük gücü ile 8 MP kamera bulunuyor. Bu fotograf makinesinde görüntülerin üzerine otomatik odaklama için kullanilabilir ve ayni anda görüntülü görüsme yapmak için ikinci bir kamera olarak kullanilabilir. Bu tüm fotograf ihtiyaçlarina hizmet için kullanicilar bu kamera çok verimli. Bu kamera tarafindan çekilen fotograf resim editörü gibi yazilim yardimi ile düzenlenebilir. Bu cep de popüler müzik formatlari yeterince çekici sarki ve müzik çalabilen bir müzik çalar var. Müzik de her frekans kanallari mümkün oynadigi bilinmektedir FM radyoyu duyulabilir. Yani, eglence bu FM radyo ile garanti altina alinmistir. Bu radyo da bilgi amaçli kullanilir.

Bu 2 GB alan için uzatilabilir gibi gadget bellek harika. Bu uzay görüntüleri, resim, zil sesleri ve duvar kagitlari saklamak için kullanilir. Aslinda tüm indirilebilir ögeler ve çekilen video ve resimleri bu bellekte saklanabilir. Mobil silmek zorunda kalmadan uzun süre depolama mesajlari ve eglence dosyalar için mükemmel bir cihaz olarak hizmet vermektedir. Kullanicilar onun batarya bekleme süresi 380 saat ve konusma süresi 9 saat verir gibi uzun saatler için yararlanmak için garanti edilir.