Sony Ericsson C902 ile dikkatini çekmeye

Müthis özellikleri ile mükemmel performans günümüz kullanicilari aramak cep telefonu bu yönleri vardir. Sony Ericsson C902 kullanicilarin gereksinimlerini en yerine getirmek için ilgi odagi olan yakisikli biridir. Bu mükemmellik par dokundu tüm yeni ve gelismis seçenekler ile dolu güç olan Sony Ericsson tarafindan baslatilan mükemmel modellerden biridir. Övgüye özellikleri ile daha yüksek performans en zorlu bu cep telefonu bir olun.

Onun 2.2 inç TFT ekran cesaretle bu cep telefonu görüntülenir. Bu adil netlikte görüntü ve videolari görüntülemek için 240 x 320 piksel ekran çözünürlügü saglar. Polifonik, MP3 ve AAC zil sesleri Sony Ericsson C902 tarafindan desteklenen türleridir. Bu müzik dosyasi, video klipler, arama kaydi, mesajlar vb gibi herhangi bir dosya, depolama dahili bellek 160 MB ile çok kolaydir. Gerekirse, 8 GB’a kadar olan kart yuvasina hafiza artirabilir. Internet erisim kullanicilar için bir baska mükemmel bir seçenektir.

Diger uyumlu aygitlari Bluetooth seçenegi ile veri aktarimi gibi dosya paylasimi tüm telasli degildir. Ayrica, ayni zamanda dosya islem için USB baglantisini destekler. Onun 5 mega piksel kamera gerçekten çok etkileyici. Otomatik odaklama ve LED flas mükemmel kalitesi ile çekim dahildir. Sony Ericsson C902 bir dijital fotograf makinesi daha az degildir kalitesi olan mükemmel görüntü ve video kayit, saglamak için etkilidir. Heyecan verici seçeneklerden bazilari Geo-tagging, görüntü sabitleme ve 8 isikli kamera dokunmatik tuslar. Yalnizca bu hafif agirlikli cihaz ile tüm unutulmaz anlari gibi inanilmaz bir kamerali cep telefonu ile, hantal kamera tasimak gerekmez.

Bu ayni zamanda konusma yerken görüntülü arama tesis yardimi ile son arayan görmek için seçenek sunar. Ayrica, bol gibi renk seçenekleri, hizli siyah, tatli kirmizi, titanyum gümüs, tarçin bronz vb Bu Sony Ericsson cep telefonu varsa eglence fikir dizi dahil oldugu gibi, bikmak asla get. Birkaç popüler dosya formati destegi ile medya oynatici, oyunlar önceden yüklenmis ve daha birçok örnek olarak alinabilir.

Sony Ericsson C902 ihtiyacina göre çekilen görüntüleri düzenlemek için resim editörü / blogging ile birlikte gelir. Sen organizatör ile de kisisel yönetebilirsiniz. Bu yana, 2G ve 3G aglari destekler, bu kolaylikla küresel iletisim sunuyor. Elbette, bu Sony Ericsson cep telefonu senaryoda gerekli olmasi gerekiyordu gelismis özelliklerinin çoguna sahiptir. Sony Ericsson cep telefonlari, inanilmaz özellikleri nedeniyle genis kullanici dünyadan olumlu yanit almak basardi hiç süphe yoktur. Kullanicilarin artan ihtiyaci karsilamak için tüm temel yani sira özel özelliklere sahip.