sözlesme nokia n97 satin Bu festival sezonu fiyatlari

Mobil devi Nokia, N Serisi altinda çok yakisikli baslatti. Tüm bu telefonlari, yenilikçi ve gelismis özellikler için kullanicilara bilinmektedir. Nokia N97 serisi altinda bu ünlü markanin en son sürümüdür. Yakisikli kullanimi çok kolaydir Q klavye disinda tam bir slayt vardir. Bu klavyeye slayt oldugu, bu nedenle bir de yatay genis ekran modunda kullanabilirsiniz. Onun beyaz gövdesi saglam bir his verir ve farkli açilardan bakildiginda cihazin sik görünür.

Ayrica Carl Zeiss Optics Tessar objektife sahip gadget 5 mega piksel kamera var. Kameranin diger yararli donanimlari bir çift LED flas, otomatik odaklama ve kamera tuslari yer aliyor. Bu büyük bir 32 GB bellegi olmadigi gibi her zaman yüksek çözünürlüklü kamera size unutulmaz anlari yakalamak ve gelecekte görüntülemek için kaydedebilirsiniz. Bu video oynatici MPEG4 hem de VGA formatlari MPEG4 çekilen görüntülerin, H264 ve QCIF formatlari ve video gösterebilir. Cihaz video akisini destekler ve ve eglence içinde çekilen videolarin keyfini çikarabilirsiniz. Ayrica, cep telefonu da TV için destek Out vardir, bu nedenle, bir de onun televizyon çok daha büyük ekranda onun çekilen görüntülerin izleme keyfini çikarabilirsiniz.

Cihaz ayni zamanda bir konferans görüsmeleri yapmak ve ayni anda birden fazla kullanici ile sohbet saglar. O ya da o yabanci alanlarda hareket halindeyken onun yardimli GPS (A-GPS) kullaniciya sözlü yön verir. Mobil bu itin e-postalar için destek oldugu gibi, kullanicinin hizli e-postalar göndermenizi saglar. Gadget da anlik mesajlasma için destek oldugu gibi Ayrica, bir de aninda baskalariyla sohbet edebilirsiniz. Buna ek olarak, Nokia N97 de kullanicilarin ekleri ile MMS, SMS ve e-posta göndermenizi saglar. Bu yakisikli 3,5 inç genis TFT ekran 360 x 640 piksel çözünürlüge gücü ile birlikte gelir. Gadget ayni zamanda daha fazla RSS beslemeleri tarafindan desteklenen bir WAP tarayicisi vardir.

Bu yakisikli müzik çalar da mükemmel. MP3, AAC ve WMA formatlarini çalabilir ve FM radyo RDS yayinlari ile birlikte gelir. Cihaz 3G HSDPA, A2DP EDGE ve Bluetooth gibi baglanti seçenekleri destegi vardir. Bu harika yakisikli artik Ingiltere genelinde perakendeciler ile sözlesme firsatlar altinda kullanilabilir. Bu sözlesme firsatlar Nokia N97 satin almak mantikli. Bunu yaparken birden çok yarar vardir. Servis saglayiciniz sözlesme süresi boyunca hizmet özel saglayacaktir. Buna ek olarak, ayni zamanda sübvanse arama oranlari, ücretsiz mesaj, oyun konsollari, dizüstü bilgisayarlar vb gibi ücretsiz hediye gibi diger tesvikler saglanacaktir

Sözlesme firsatlar kendilerine birden çok yarar sagladigi basit bir nedenle kullanicilar arasinda popülerlik kazanmaktadir. Daha fazla insan sözlesme firsatlar için tercih nedeni budur. Eger sözlesme firsatlar Nokia N97 satin almak istiyorum, o zaman en yakin bayi yaklasim olabilir. Dagitici sözlesme anlasma altinda bu yakisikli vermek için daha mutlu olacak. Kullanici sözlesme anlasma Nokia N97 satin alacak, o ve perakendeci hem de yararlanmis olacak. Bu ikisi için de kazan-kazan durumu olacaktir.