ters telefon aramasi kanada – nasil bunu yapmak için

Biz sadece bizim telefon kimin aradigini bilmiyorum hayatta durum vardir. Böyle bir sey farkli nedenlerle bir dizi için meydana gelebilir. Belki de sadece bizim kisi listenizde o bilinmeyen numara girmek için unuttum. Belki komik ediliyor düsünen bir saka arayan ile ilgileniyor. Bazen durum bizi arayan kisinin hattinda olurken hiçbir sey söylemeden ve sadece bize ayni zamanda tehdit ve çaresiz hissediyorum yapar, nefes degilken çok daha kötü olur.

Bu tür hos olmayan bir durumdan çikmak için birçok yolu vardir, ama sik yapilan görüs Bu yollardan çogunlugu sadece ABD vatandaslari için geçerli oldugunu söylüyor. Yani Kanada’da ters telefon aramasi nasil?

Bu birçok kisi için önemli bir sorudur. Hepimiz ABD’de ters telefon aramasi gerçeklestirmek, ama bana Kanada’da durumu daha kötü olmadigini söyleyeyim için birçok yol oldugunu biliyorum. Eger bakti bana gereken bir dizi varsa hemen hemen ayni teknikleri kullanmak ve benzer sonuçlar elde, bu yüzden endiselenmeyin olabilir.

Tamam, bu yüzden noktasina baslayalim. Kanada’da yasayan ve bazi ters telefon aramasi yapmak istiyorsaniz nerede baslamali?

Gitmek için ilk yer olarak her zaman Google olacaktir. Sadece sadece girisi aramak ve arama tusuna basin istediginiz telefon numarasini yapabilirsiniz.

Bazi sonuçlar alabilirsiniz, ama sadece aradiginiz numara düsünebilirsiniz kadar nadir olmadigi, internet üzerinde bir yere listelenir. Konuya gerçegi pek çok kisi ve kurum kendi web siteleri veya sosyal profilleri kendi telefon numaralarini yayimlamak olmasidir. Numarasi internette bir yerde yayimlanmis ise Temel olarak, daha sonra Google bulabilirsiniz.

Eger herhangi bir sonuç alamadim, Google yeni bir arama, ama “ters telefon aramasi Kanada” gibi bir dönem için bu kez yapabilirsiniz. Ne sonucu alacak bir web bir liste olacaktir. Sadece ilk ziyaret ve sagladigi arama motoru kullanin. Eger aramak ve bazi sonuçlar beklemek istediginiz telefon numarasini girebilirsiniz. Bu web siteleri genellikle Google daha iyi sonuç verir, ama onlar bile çaresiz durumlar vardir.

Bütün bunlardan basarisiz olursa sadece son bir çözüm vardir. Bu çözüm artik ücretsiz degil, ama garantisi yoktur. Bu sonuçlardan memnun degilseniz, size paranizi geri alabilirsiniz (ve temel hizmet maliyeti yaklasik 10 $ bu yüzden zaten çok degil) anlamina gelir. Ben özel ters telefon arama arama motorlari bahsediyorum. Bu arama motorlari hemen her telefon numarasini bulabilirsiniz. Bu sayi halka açik ya da, yine de bu ülkenin sahibi bulacaksiniz degil fark etmez. Onlarin yardimi ile size soruya bir cevap bulacaksiniz emin olabilirsiniz: “kimin aradigini”.