akilli telefonlar – popüler modelleri

IPhone tanitildi beri Akilli telefonlar, her yerde ortaya çikiyor. Birçok telefonlari piyasada bulunmaktadir ve her biri kapali tüketicilere farkli bir sey vardir. Bir kisi için büyük bir akilli telefon baska bir korkunç biri olabilir. Bu yüzden kimse önemli diger bir telefon üzerinden kendi tercih temelinde olabilir bulur ne bagli bir akilli telefon için pek çok yöntemi var.

Akilli telefonlar telefon hizmeti sunan mini bilgisayarlar gibidir. Bir akilli telefon PC tipi seçenekleri sunan bir cep telefonu, sosyal aglar her türlü web, link sörf, ve harici bir USB klavye ve uygulama gelistiriciler için birçok firsat vardir.

Piyasada birçok akilli telefonlar vardir, biri HTC Hero akilli telefon. Bu TELUS gelistirdigi harika bir telefon. Bu Android pazara bagli bir sürü uygulama vardir. Bu, Google, yüz kitap, Google konusmak, flickr ve HTC dikizlemek gibi sosyal siteleri kullanabilirsiniz. Ayrica ayni sayfada, e-posta, durum güncelleme, ve arama geçmisi hak olarak birisi `in tüm bilgilere erisebilirsiniz. Baska büyük özelligi size özel ihtiyaç uygun telefon karsisinda degistirebilir ve günde birkaç kez yapilabilir olmasidir.

Nokia N97 bu avantajlari çok var. Bu dokunmatik ekran teknolojisi ve tam QWERTY klavye bulunuyor. Bu 32 GB ve dahili flash bellege sahip. Bu 3G destegi ve Wi Fi erisilebilir. Bu mavi-dis, GPS ve 5 mega piksel vardir. Bazi uygulamalari biraz tarihli sikayet ancak bir telefon kilidi oldugunu.

Google ile T-Mobile bir dokunmatik ekran, Bluetooth, Wi-Fi erisimi, 3G agi ve 3.2 mp vardir. Harika görünüyor hafif bir telefon.

Motorola Droid da büyük yeni bir akilli telefon. Bu piksel renk ve 440 kez 1.854 için 16 milyon tonlar ile büyük bir 3.7 inç ekrana sahip. Renk, parlak net ve açiktir. Web hizli ve kullanimi kolay ve bir sürü uygulama vardir. Bu yeni ve popüler hale getiren bir Android 2.0 güncellemesi vardir. Telefonun siyah ve tirmanmak ve görünümlü çok sik.

Eger bir akilli telefon satin alirken herhangi bir elektronik magaza veya telefon sirketinden satin alabilirsiniz. Onlar telefon en yeni popüler türü olan ve farkli olanlari modelleme büyük bir ekran olacak. Ayrica internetten bir satin ya da `iyi bir anlasma ariyorsaniz bile bir satin bir telefon satin almak ve web sayfasi satabilirsiniz. Eger bir yil ya da iki veya bazen üç için bir sözlesme ile kayit oldugunuzda Telefon sirketleri de özel firsatlar sunuyoruz.

Bir akilli telefon satin almak büyük olasilikla pisman olmaz sizin için büyük bir karar olacaktir. Orada sik ve bir olmadan günden güne hakkinda gitti merak edecek pek çok özellik tutun. Sadece gerçekten ihtiyaciniz ve kullanacagi özelliklere sahip olsun emin olun. Birçok kisi ihtiyaç olmayabilir seyler yapabilirsiniz akilli telefonlar olsun. Ya da onlar için onlari ise yaramaz hale için yanlis özelliklere sahip bir telefon satin almak. Akliniza gelebilecek kadar soru satis kisiden, hatta sizin için dogru telefon ile ayrilmak emin olmak için sizinle birlikte bir liste almak.