bir cep telefonu satin almadan önce bilmeniz gerekenler

Bu raporu okuduktan sonra bir telefon satin almayin. Ben eski bir Cep Telefonu Magaza Müdürü ve benim is ile ben cep telefonu firsatlari ve sanayi kendisi hakkinda çok sey ögrendim. Her hafta arkadaslariniz, aileniz ya da bir yabanci onlari iyi bir cep telefonu anlasma bulmaniza yardimci olmak için bana sor beni ararlar. Zaman kazanmak için sadece her hafta internet üzerinden gidip, benim web sitelerinde bunlari liste en azindan ben sadece nereye bakilacagini bunlari söyleyebilirim. Hala ayni hatalari yapmak olsa beni sasirtiyor.

Bu raporu okursaniz umarim ayni olanlar yapmaz! Online satin alma Hata sayisi 1Not. Ben hemen elinizde istediginiz telefon almak için onun cazip biliyorum, ama sonraki is günü kadar beklemek eger, genellikle (Ben her zaman daha iyi bir anlasma demek istiyorum, ama her ihtimale karsi, ben daha iyi bir anlasma alacak ) Kendimi korumak ll. Online tüccar personel ödemek zorunda degilsiniz, bu yüzden genellikle bir yarar olarak en azindan ücretsiz aksesuar alacak. Her zaman da saygin bir tüccardan satin almaniz gerekir.

hata sayisi 2
Telefonun kullanimi hakkinda kendilerine dürüst olmak degil. Kaç kez bir ücretsiz hat kira anlasma ile bir sözlesme telefon almak yerine, gitmek gibi bir ödeme almak için bir arkadas önerirsiniz? “Ben çok kullanmak olmaz” – Evet dogru. Yazma zamanda bu anlasma online olarak mevcuttur – Sen FREE.Free telefon, ücretsiz baglanti, £ 33, 12 months.It ‘nin bir 18 aylik sözlesme için yari fiyatina hat kiralama aylik, böylece toplam maliyeti Kadar Motorola V3 arti Motorola V3 ödeme 18 ay için £ 33, = 6 ay = £ 198, £ 16,50 az 12 ay = TL 198TOTAL = £ 396, ayni zamanda £ ayda 200 çapraz ag dakika ve 100 metinleri dahil, ve telefon gitmek gibi ödeme satabilirsiniz ya da sen gibi bir gift.Pay telefon 199 £ bir GoRecommended satis fiyati olarak vermek. Aramalari veya minimum kupon üst yüksek maliyeti kadar arkadasim ortalama £ month.18 basina 20 * £ 20 = £ 360, arti = 199 £ satin almak için telefonun maliyeti öder anlamina gelir. TOPLAM TL 559It, 163 £ ile sözlesme V3 satin kadar ön maliyet tasarrufu, ekstra dakika zevk ve o kullanilmis olabilir gibi telefon nedeniyle kredi eksikligi kesmek konusunda endiselenmenize gerek yok arkadasim için daha ucuz olurdu ücretsiz dakika ve metinler her ay. O da bana serbest V3 verdik! Ayrica, 18 ay sonra o ücretsiz telefon yükseltme ve iyi bir telefonda 200 baska harcamak zorunda degilsiniz, ya da sözlesme bitirmek ve baska bir iyi bir teklif ile yeniden baslayabiliriz.

hata sayisi 3
Cashback teklif iddia degil. Bu su anda oldukça sik görülen bir sey teklif gibi görünüyor. Eger bir formu doldurun ve bazi faturalari bir kopyasi ile birlikte tüccar gönderecegiz Cashback gibi ücretsiz hat kiralama, iddia gerekir. Bazi bölünmeler sözlesme dönemi boyunca geri nakit, digerleri tek seferde iddia yapmak. Orada burada düsünce 2 okul – Eger unutkan iseniz, o zaman onun daha iyi bir sonraki hatirliyorum, çünkü bölünmüs bir nakit geri anlasma var, ya da iddia olabilir onun daha iyi, tek seferde ile üzerinden almak için bu yüzden sadece bir kez hatirlamak zorunda. Ben deposunda çalisirken onlarin Cashback iddia etmedi kaç kisi sasirdim. Onlar unutmustu fark edince, her zaman bir sekilde magaza hata olmayi basardi, ve onlarin degil, ama her zaman iddia hatirlar bir yolu yoktur.


Ben dakikada bilmek her telefon en az bir temel takvim / ajanda vardir. Telefonunuzu sarj sonra, onunla ilk is organizatör Cashback için tarihlerinizi giriniz olmak olun. Bu sira ile gelip bir alarm almak gerekir. Ben her zaman bir dolapta tutmak telefon kutusunda benim evrak tutun. Eger evrak koymak nerede unutmak olasiligi varsa, hem de organizatör bu koymak – bakin, bu ticaretin bir hile!

hata sayisi 4
Ebay bir Sim ücretsiz telefon satin almaya çalisiyor, ve üzerinde kaybetme Dolandiricilik anlayamiyorum çünkü, ya da çok fazla ödeme. Ben sadece gerçekten olmadi ya da kandirdi olmasi bir satis için ücret tahsil için ebay cep telefonlari çok sattim. Eger ebay bir telefon satiyorsaniz, daha sonra 0 geri bildirim ile herhangi bir alici dikkat. Onlar Nijerya telefon nakliye isterseniz daha da unutmayin. Bu islemlerin her biri ya aglari tarafindan reddedildi, ya da ben onlar Paypal veya çek ile ödeme reddediyorum çünkü ben aslinda satmak olmadigini bir öge üzerinde ebay ücretleri ödeyerek kaldi. Buradaki sorun kadar sahtekarlardan rekabet biter mesru alici, içindir. Herhangi bir cep telefonu için ebay gelismis arama kutusuna bakarsaniz, muhtemelen onlari daha da deger daha yüz kilo iyi bir çift için satis göreceksiniz. Ben “alici” 0 bir derece olacagi neredeyse eminim, ya da madde tamamlandiktan zaman muhtemelen -1.


Eger ebay bir telefon satin almaniz halinde, yardimci olabilir, o zaman son dakikaya kadar teklif yok. Bu sekilde teklif fiyati suni olarak yetisiyor daha az sansi. Fiyat çok yüksek gidiyor görünüyor ve ihale tarihine bakmak ve hiçbir geri bildirim ile bu insanlar görmek teklif, o zaman satis yoluyla gitmez, o isteyebilirsiniz düsündüren, saticisi ile iletisime deger olabilir sizinle iletisim kurmak için. Daha sonra umarim makul bir fiyat pazarlik yapabilirsiniz. Satici daha sonra ebay üzerinden ikinci bir sans satis sunabilir, ve herkes mutlu.

hata sayisi 5
“Düzgün” çevresinde alisveris degil. Onlar iyi bir anlasma için bana sormak ve sadece nereye bakilacagini anlatmak için çok mutluyum, sonuçta ben online en iyi tüm siteleri inceledim, ama onlar ben bazen tasarruf olabilir bulundu bindi nasil sordugunuzda , ya da daha iyi bir anlasma var. Ya ayni hat kira anlasmasi var ama baska bir tüccar ile ücretsiz aksesuar var olabilir, ya da daha kötüsü ücretsiz hat kiralama üzerinde kayip!

hata sayisi 6
Yükseltme unutmak. Minimum sözlesme süresi dolduktan sonra sebekeler bir cep telefonu verecek. Bu bir yedek yakisikli vermek için onlara para maliyeti nedeniyle genellikle hatirlatmak yok. Onlar için ters bir yeni bir sözlesme baslayacak, ancak sik sik advantage.TIPPut için gidip sözlesme sonunda yeni bir anlasma aramak için hatirlatan telefonlari organizatör bir giris bu açabilirsiniz. Eger mevcut saglayici kadar halka ve size daha iyi bir anlasma buldum çünkü iptal etmek istiyorsaniz onlara, onlar genellikle bir müsteri olarak tutmak için eslesir. Ben her zaman çalisacak söz veremem, ama sadece numaranizi almak ve perakendeci seçtiginiz gelen yeni anlasma almazsa.