bögürtlen 9500 firtina akilli kisilik için akilli bir gadget

Son zamanlarda, BlackBerry hoslaniyor ve modern mobil meraklilari hayal yakalamak için, için benzersiz uygulamalari ile çok sayida yenilikçi araçlar baslatti. En son BlackBerry Storm 9500 tasarlanmis ve seçkin özellikleri ile baslatilan ve dünya çapinda üst düzey gadget severler çekmek için, için kiskanilacak bir performans saglar olan son derece gelismis widget oldugunu. Bu fantastik cep telefonu kolayca canli 65K renk ile birlikte 360 ??x 480 piksel ekran çözünürlügü destekleyen 3,25 inç TFT dokunmatik ekran ile geliyor.

Bu yüksek çözünürlüklü monitör çarpici görüntüler ve görüntü netligi ile hemen hemen herkes hayret etti. Bu yakisikli kullanicilarin her yerde tüm dünyada bu muhtesem cihazi kullanmak için izin GSM baglantisi teknolojisi ile birlikte geliyor. Bu özelliklerin disinda, bu akilli cep telefonu ayni zamanda zarif özelliklerinin yani sira küresel iletisim arama video kolaylastirir 3G ag teknolojisi ile donatilmis olarak geliyor. Cihazin MP3 zil sesleri daha da kullanicilar en sevdikleri zil sesleri ayarlamanizi saglar. Bu süre içinde, bir araçlar daha fazla veri depolamak böylece yüksek depolama kapasitesi için büyük bir talep var.

Bu yenilikçi BlackBerry cep telefonu 8GB kadar kadar kullanicilar ve daha fazla bellek genisletme kolaylastirmak için 1GB dahili bellek ve microSD kart yuvasi ile birlikte geliyor. 5 saat ve konusma süresi ve bekleme süresi 360 saat 30 dakika büyük bir pil yedekleme sunan standart bir Li-Iyon pil ile zenginlestirilmis olan BlackBerry 9500 Storm gelir. Böylece, sizinle cihaz sarj cihazi ile her zaman birlikte hareket gerekmez. Eller serbest hüküm ile birlikte, bu muhtesem modeli kullanicilarin adini veya birini aramak için numarasini aramadan aygiti kullanmasina izin sesli not uygulamasi ile gömülü olmustur. Kullanicilar bir tusa basin ve ilgili kisinin adini sesleniyorum ve ardindan arama otomatik olarak dogru kisiye bagli olacaktir gerekir.

Bu BlackBerry 9500 Storm gibi Class 10 EDGE ve 3G mobil teknoloji ile birlikte Class 10 GPRS gibi gelismis teknolojileri ile dahil edilmistir. Bu yakisikli Bu son derece gelismis uygulama dünya çapinda takdir edilmistir. Gelismis GPRS uygulamasi günümüzde cep telefonunun önemli unsurlarindan biri haline gelmistir gadget, Internet baglantisi kurar. Ayrica, bu gelismis cihaz diger cihazlarla veri paylasimi destekleyen gelismis Bluetooth baglantisi ile entegre edilmistir.

Bu nedenle, bu baglanti teknolojisi yardimiyla, diger cihazlara çesitli veri aktarabilirsiniz yani sira diger uyumlu cihazlara çok sayida veri almak. Bu gadget 3G teknolojisi kullanicilarin yüksek hizlarda ses ve olmayan ses hem de veri aktarimi saglar. Ayrica, BlackBerry Storm 9500 modeli yenilikçi mesajlasma seçenekleri ile gömülü olmustur. Kullanicilar olan gadget MMS, SMS, Aninda Mesajlasma ve e-posta gibi gibi ileri uygulamalari ile uyumludur herkese hem ses hem de kisa mesaj gönderebilirsiniz. Bu aygiti son derece Günümüz is görevleri gereklidir kolayligi da hizli e-posta erisimi sunuyor, çünkü bu gadget isadami için son derece yararlidir. Bu BlackBerry 9500 cep telefonu ayni zamanda gadget Kullanicilarin kendi istedikleri zaman Internet’e erismek için izin HTML tarayici ile birlikte geliyor.

Bunlarin disinda, bu fantastik BlackBerry cep telefonlari otomatik odaklama ve video ile birlikte gelismis bir 3.15 mega piksel kamera ile gömülürler. Bu yüksek çözünürlüklü kamera hayatinizin en unutulmaz anlari hatirlatmak için tutulabilir muhtesem fotograflari, üretir. Dahili GPS onlar dünyanin neresinde olursaniz olun gadget kullanicilarin bu, yerini belirlemek için kolaylastirir. Daha fazla ayrinti için, size böyle gadget ile ilgili tüm dakika ayrintilari bulabilirsiniz, Internet’te gezinmek için tavsiye edilir. Bunun disinda, ayrica yorumlarini ve online cep telefonu perakendecilerin çok sayida araciligiyla bu cihazlar hakkinda öneriler bir dizi okuyabilirsiniz.

Bu BlackBerry 9500 Storm ögrenciler, isadamlari, ev kadinlari vb Bu gadget ses ve müzik kalitesi yüksek dünya çapinda kullanicilar tarafindan takdir edilmektedir dahil olmak üzere herkes için yararlidir. Bu çok iyi görünüyor ve görünüm verir. Bu nedenle, çevrenizdeki insanlar üzerinde bir uyan bir izlenim yaratmak için bu yenilikçi cihaz kapmak için yüksek zamani.