cep telefonlari – devrimci kablosuz iletisim teknolojisi

Cep telefonu tanitimi devrimci bir kablosuz iletisim teknolojisidir. Bu büyük bir teknoloji dogumundan bu yana, günümüz gençliginin hizla degisen isteklerini karsilamak için sürekli geçirmis iyilestirmeler ve gelismeler olmustur. Basit bir deyisle, bugün yapan bir çoklu görev veya büyük ölçüde artan insan baskiyi hafifletmek sahip çok fonksiyonlu bir cihaz haline geldi.

Günümüze sik ve zarif cep telefonlarina büyük ve agir cep eski türünden baslayarak, farkli sekiller, özellikler, yapilandirmalari ve islevleri tanitilan çesitli türleri vardir. Temel telefonlari, telefon rehberi, metin mesajlari, saat, takvim, ve zil sesi uyumluluk gibi özelliklere sahip ama akilli telefonlar, dokunmatik ekran cep ve PDA gibi yeni nesil telefonlar web tarama, eglence fonksiyonlari gibi üst düzey özellikleri ve teknolojileri çesitli zenginlestirilmis ve oyun. Bu en popüler is telefonlari olarak etiketlenir ve yeni tanitilan telefonlarin çogu da kisisel bilgisayarlarda yüklü birine benzer isletim sistemi ile yüklü olarak hatta onlari cep bilgisayarlari diyorsunuz.

Disinda iletisim daha kolay, rahat ve konforlu yapma temel islevi cep telefonlari pek çok avantaji vardir. Insanlar bugün, sohbet oyun oynamak, film klipleri izlerken, ses sarkilari zevk ve güzel anilar tiklayarak, kisa mesaj için telefonu kullanmak. Onlar polifonik zil sesleri, MP3 zil sesleri, Bluetooth, USB cihazi, resimli mesajlasma, web tarama ve sohbet gibi çesitli fonksiyonlara uyumlu olarak son java tabanli telefonlar daha çok teknolojik ve fonksiyonel.

Hindistan’da, Nokia ülkedeki giris öncülük en büyük mobil cihaz üreticisi. Samsung, LG ve Sony Ericsson gibi birçok diger mobil üretici firmalar sonra yeni cep telefonlari tanitan devam etti ve ayni anda betterments için istenen iyilestirme yapmak tuttu. Airtel, Vodafone, Fikir, Tata Indicom, Reliance ve Virgin gibi mobil servis saglayicilari Sunulan tüm hizmetlerin ve fonksiyonlarin paket kullanmak için mobil kullanicilar için rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

Herkes simdi hareket konusuyor. Bu iletisim söz konusu oldugunda büyük bir yenilik tüm fiziksel ve cografi sinirlari geçti. Bir cep telefonu ile hiç kimse zevk ve eglendirmek için hizmet ve islevleri paket ile delik hissediyor. Hindistan’da pazar her geçen ay agir artis tanik olmaktadir ve müsteri tabani her gün güçlendiriyor. Cep tamamen insanlarin vakit geçirmek ve yasam canli bir sekilde degisti.