en iyi cep telefonu site_

Cep telefonu siteleri daha popüler hale gelmektedir. Bir nedeni bulabileceginiz büyük bir indirim saglayabilir. Gaz fiyatlari yavas yavas sürünen, ben bir kurus kurtarmak için mümkün olan her sekilde ariyorum. Cep telefonu siteleri kaydetmek için harika bir yol oldugu kanitlanmistir. Pek çok cep telefonu web siteleri arama, ama ben sahsen Tao Kablosuz ve Wirefly gibi. Geçenlerde bu web sitesinin hem de 3 ücretsiz cep telefonu yorumlanan. Biz DROID X bakmak için gidiyoruz, Samsung M350 ve Blackberry Storm2 9550 isteyin. Çevrimiçi pek çok cep telefonu sirketleri tarafindan birçok kez ücretsiz cep telefonu bulabilirsiniz. Onlar bulmak zor degildir ve size çok para kazandiracak.
1. Motorola tarafindan Droid X fantastik bir video izlerken deneyimi için insa edilmis bir akilli telefon. Temelde istege bagli bir HDMI kablosu ile bir 4.3 “canli ekran, yüksek çözünürlüklü 720p video kaydi ve evde HD TV’de dogrudan görüntüleme olanagi ile bir cep boyutunda ev sinemasi var. Flas özellikli görüntüleme ile daha önce hiç olmadigi gibi web yasayin ve yanan hizli 1GHz islemci. Droid X kolayca uygulamalar ve Android Market’ten widget binlerce kullanilarak özellestirilmistir. çift flasli gelismis 8 megapiksel kamera, multimedya mesajlasma, e-posta, yoluyla arkadaslariniza ve ailenize gönderebilir veya yükleyebilirsin etkileyici resimler oturana onlari dogrudan favori sosyal ag sitesi. Swype, yüksek hizli mobil tarama ve 3G baglanti ve 1GHz islemci ve bu Droid X ile asiri olan her birlestirin.
2. Samsung Sprint için M350 Seek halindeyken sosyal ag sahiptir agir texter için harika bir telefon. 2.6 “dokunmatik ekran kayarak açilan QWERTY klavye hizli metin, e-posta, ve durum güncellemeleri yazabildigi ise. Her zaman önceden yüklenmis aninda mesajlasma ve disli kisa mesaj ile arkadaslarinizla sohbet için kullanilabilir kolay mobil web sörf yapar. 1.3 megapiksel kamera ile fotograf çekin ve online PhotoBucket, favori sosyal ag sitesi dogrudan yükleyebilir veya bir multimedya mesaji içinde gönderin.
3. Verizon Wireless için BlackBerry Storm2 9550 BlackBerry en son dokunmatik ekranli akilli-telefon. Parlak 3.25 “ekran ve gelismis SurePress teknolojisi ile, Storm2 nihai dokunma deneyimi vaat ediyor. Uluslararasi uyumlu Storm2 150’den fazla ülkede 3G hizlarini destekler ve WiFi özellikli, bu nedenle tam HTML web tarayicisi en iyi sekilde alabilirsiniz , sen on Demand V CAST Video TV sovlari akisi veya Rhapsody ile V CAST Music en son sarki yükleme. 3.2 megapiksel kamera / favori sosyal ag sitelerine halindeyken resim yüklemek için kameranizi kullanin olup olmadigini. Popüler uygulamalari Skype gibi, Ücretsiz ve indirimli görüsme dünya çapinda saglayan, önceden yüklenmis ve daha binlerce BlackBerry App World indirmek için kullanilabilir. Tabii ki, Storm2 Microsoft Exchange ve web tabanli e-posta hesaplari için BlackBerry ünlü ‘push’ e-postalari destekler. A 16GB microSD hafiza karti resim, video, belge ve daha fazlasini saklamak için önceden yüklenmistir.
Fro en iyi cep telefonu sitesi ziyaret Tao Kablosuz veya Cep Telefonu A.