kolay bir yol ile pc den sms gönderme

Biz Internet gelisiyle bizim dünya devrim nasil görüsmek üzere çesitli vesilelerle tüm vardir. Beni buna ekleyelim. Ortaya çikmasi ve internetin hizla yayilmasi ayni zamanda baskalariyla iletisim nasil devrim yaratti. Böyle bir örnek devrimci “PC’den SMS” dir.

Baska bir mobil mobil ile gönderilen mobil ekranlar ve metin mesajlari hakkinda mesaj yazmak için kullanilan. Birçok kisi, özellikle ögrenciler, metin mesajlari temyiz oranina göre çok daha ucuz oldugu gibi arama üzerinden kisa mesaj tercih ederim.

Simdi, bu ile “Bilgisayarinizdan SMS göndermek, ücretsiz olarak internet üzerinden herhangi bir ulusal veya yerel cep telefonu numarasi bilgisayarinizdan toplu sms gönderebilirsiniz. Ve hayir, hiçbir gizli maliyet.

Sadece kayit ve bu özelligi sunan bir site bir hesap açin. Ve internet üzerinden afis gibi “ücretsiz toplu SMS” reklam binlerce web sitesinde var. Sadece internette bir arama yapmak ve bu sitelerde düsecegiz.

Hesabinizi yapilandirilmis sonra, metin mesajlari göndermek istediginiz tüm telefon numaralarini indirebilir, ya da bastan mesajlar metin çekmeye baslayabilirsiniz. SMS ücretsizdir. Artik arkadas ve aile günde 24 saat, 365 gün sizin ülke genelinde bir yil sinirsiz SMS gönderebilirsiniz.

Eger bilgisayariniz araciligiyla toplu kisa mesaj gönderebilirsiniz, sadece Microsoft Excel’de bir tablo bir mesaj göndermek için gereken tüm kisiler oldugundan emin olun. Toplu olarak bir mesaj göndermek için uygun iyi bir programi her zaman size ulasmak için gereken insanlarin telefon numaralarini almak mümkün olacak Excel, bir elektronik tablo alma olanagi verecektir. Sonra size sadece size teslim ve maksimum karakter sayisini asmak için yeterince uzun olmayacaktir emin olacak sahada mesaji yazabilirsiniz, ihtiyaciniz olan tüm iletisim numaralari ithal ettik. Bir kez mesaj olusan ettik ve tüm iletisim numaralari ayarlanmis olmalidir, yapmaniz gereken tek sey tüm is arkadaslari veya sinif arkadaslari önemli oldugunu biliyoruz emin yapmak istiyorum önce normalde birkaç saniye sürer gönder tusuna basin oldugu haber onlar için var.

Birçok kisi sadece onlar ayni anda pek çok insan için bir kisa mesaj göndermek için bir bilgisayar kullanmaniz gerekir korkmus olacak, ama gerçek su ki bu çok teknik degil olmasidir. Sürece size ihtiyaciniz ve onun özelliklerinden yararlanmak için biliyorum islevselligi verebilir belirli bir yazilim farkinda olarak, gitmeye hazir olmalidir.

Eger çok zaman tasarrufu, ayni anda birden fazla kullanici için büyük dosyalari göndermek mümkün olacak. Isadamlari ve is dünyasi gerçekten yararli ve yardimci özelligi bulacaksiniz.

Ücretsiz uluslararasi tamamen ücretsiz sms degil, vurmak tek bir hücresel servis saglayici sunan siteleri de vardir. Bir süre için yaklasik edilmis güvenilir ve mesru, güvenilen siteler bulmaliyiz. Bunlar kolay ve hizli ücretsiz uluslararasi SMS göndermek için izin olanlardir.

Bu sistem, toplu SMS bazi avantajlari vardir. Ilk olarak, toplu SMS gönderme kavrami nakliyatçilar açisindan ucuz gibi görünüyor. Yani bu günlerde düsük maliyetle kampanya için harika bir yoldur toplu SMS. Ikinci olarak, STM kavrami akimlarin hizli dogasi. Sen çok kisa bir süre içinde birden fazla kullaniciya bir mesaj gönderebilirsiniz. Bu kavram kullanilan SMSC metin akisi hizlandirir alt komite normal cep gözetim, farklidir. Arkadaslar bu toplu mesajlar SMS gençler için bir favori eglencedir.