kullanilan cep telefonlari siradan kopmak

Bir kayip cep telefonu kayip bir dis için essiz. Eksik bir cep telefonu için, hemen benzer bir sey ile degistirebilirsiniz. Telefon “beden numarasi” için belki de disinda, hatta kaybettim ayni ve tam birim elde edebilirsiniz.

Ve hakli, bir kullanilan cep telefonu satin alma için iyi nedenler çok sayida bulunmaktadir. Ilk kolaylik hakkinda konusalim. Önceden sahip oldugu cep telefonu satin alma sorunlarini ve cep telefonu sirketleri ile sözlesme imzalama mide bulandirici islemleri sizi koruyacaktir. Çogumuz durumu denedim ve telefonunuzun kayip çünkü tekrar garanti ve kurallari tüm bu sayfalari okumak zorunda rahatsiz edici duygu için bir ödül var. Önceden sahip oldugu cep telefonlari aktive sadece birkaç dakika alir ve kendi koltugunuzdan sag yapilabilir.

Örnegin: Cingular, T-Mobile, ya da ATT bir abone iseniz içine, sadece cep telefonu pili (çogu durumda, bu SIM bulabilirler) altindan SIM karti çikarmak ve yeniden takin Lütfen yeni ön ait cep telefonu satin aldi ve daha sonra sorun çözüldü! Evet, dogru duydunuz, çözüm sadece is yerel cep telefonu saglayicilari ‘yere asagi gidiyor ve yeni bir SIM kart için onlari soran kadar kolaydir çünkü bir telefon kaybetme üzerinde fazla endiselenmenize gerek yoktur. Verizon, Metro PCS, ve benzeri, için SIM kart kullanimi gereksizdir nerede, sadece yeni alinan ön ait cep telefonu * 611 aramak için var, ve yerel telefon saglayicinizdan bir müsteri temsilcisi mevcut ile hüküm Telefonunuzu olacak sebeke üzerinden hesap.

Ve sonra pratiklik söz. Yeni bir cep telefonu (aslinda, yenileri çok pahali olabilir!) Satin alma mali sorunlarini görünüste sik sik komsu dükkanlardan bir ön ait cep telefonu olabilir düsünüyor alakasiz bir konudur. Yeni bir tane satin alirsaniz kullandiginiz cep telefonu ile yerine para önemli miktarda tasarruf olacaktir. Ayrica, büyük bir sey, önceden sahip oldugu cep telefonu gibi çalisir. Benim noktayi açiklamak için: Yeni bir Blackberry 8700 $ 299 gibi yüksek gidebilirsiniz, kullanilmis bir Blackberry 8700 sadece $ 129 için elde edilebilir. Neden para bu büyük miktarda elden? Daha iyi tatma yulaf ezmesi için yerine tasarruf satin almak!

Eh, zaten iki büyük nedeni (kolaylik ve pratiklik) hakkinda konustuk ve bir ön ait cep telefonu satin almaliyim neden temelde her seyi kapsayacak, ama onlar da size ve üzerinde yogunlasmistir. Ben bütün toplum için var bir tekme var: kullanilan cep telefonlari satin çevre için iyi bir seyler yapacagiz. Cep telefonlari kursun ve civa dahil çesitli toksik kimyasallar olusur. Zamanla bu zararli kimyasallar sizinti yapar ve bir kez topraga, sonunda bizim su sistemi girecek. Bu sadece bizim için kötü bir gelecek, çocuklarimiz için korkunç bir gelecek büyü. Ve ne gerçeklestirmek için daha da üzücü çok, degilse bu atilan cep telefonlari çogu, çok yararsiz olmaktan olmasidir.

Bir dis kayip eger siz degerli dis hekimi insafina olabilir, ama biz bir cep telefonu kayip eger ayni sekilde hissediyorum gerektigini burada açikça umuyoruz. Simdi ne yapmak ve ne kadar basit “kayip cep telefonu” üzerinde ikilemi çözmek için oldugunu anlamak.