LG KF900 turuncu tr üzerine ikinci baskisi LG Prada 2 telefon

Cep telefonu üreticisi LG Electronics ve tasarim evi Prada arasindaki ortaklik simdi LG Prada 2 cep telefonu dogurmustur, orijinal KE850 modeline dogrudan yükseltme bu yeni cep telefonu yeni teknoloji ve gizli özellikleri sunuyor ama çok dis tasarimi korur .

Dogru LG KF900 Prada 2 olarak bilinen Prada 2 Telefon orijinal modele çok benzer görünüyor ama en büyük fark uzak saf dokunmatik girisinden vurgu alir Q klavye disinda gizli bir slayt.

Telefonlar özelliklerin çoguna sahip olarak yeni LG Prada 2 kamera da yükseltilmis oldu, farkli siyah dis kilif hala devam etmektedir ve ayni zamanda orijinal sunan dogrultusunda baslatilan bir gümüs baski olmasi muhtemeldir.

Prada da Prada Baglanti olarak bilinen zarif, Bluetooth dijital kol saati, baslatti. Yüksek kaliteli deri ve paslanmaz çelikten hazirlanmis, sahipleri aramalari izlemek ve uzaktan metinleri okuyabilirsiniz. Bu yararli ve boyun aksesuar ve o kullanicilar bile bir banyo rahatlatici ya da bir egim alarak iken görüsebilirsiniz çok çok suya dayaniklidir.

LG Prada basarisi itibaren ardindan da Qwerty Prada ve LG KF900 olarak bilinen heyecanla beklenen LG Prada 2 geliyor. Bu adindan da anlasilacagi gibi yakisikli gerçekten su anda piyasadaki diger moda telefonlar ayirir ve bu telefon bir emin yangin hit yapmak için emin bir islevsel ve son derece yenilikçi Q klavye içerir.

Tam klavye kesinlikle Prada 2 kullanici için ekstra bir boyut verir. Bu metin mesajlari vb yazmak istediginizde Simdi sonra sadece Kayboard disari kaymasini önce ana menü ve navigasyon vb için tam dokunmatik ekrani kullanarak nedenle seçenegi var – gerçekten kesin su olmasi yararli bir ektir.

Estetik LG Prada 2 çok onun oldukça basarili predessor ayni görünüyor ama yakisikli altindan kayarak ultra ince klavye bu tamamen farkli bir hayvan yapar. Özellikler bilge Prada 2 çarçabuk geçti ve Schneider-Kreuznach lens, Wi-Fi, HTML tarayici ve video adina çagiran ancak birkaç iyilestirmeler ile 5 megapiksel kamera içeriyor etti.

Hiçbir LG Prada basarisi vardir süphe oldu büyük ölçüde asagi güzelligi ve zerafeti için ama Prada 2 LG serbest birakilmasi ile, cep telefonu kullanicilarinin yepyeni bir pazara hitap edecek bir çok üstün özellikleri de dahil olmak üzere bu yedeklediginiz güzel stilize yakisikli maddenin gerçek anlamda sözlerine ekledi.

Genis dokunmatik ekran multimedya oynatici aninda erisim saglar ve çok bir FM radyo vardir. Depolama Prada II için bir sorun degildir bu yüzden bellek 8GB kadar genisletilebilir.

LG Prada 2 baslangiçta yaygin olarak baska bir Ingiliz aglara önümüzdeki günlerde bu yeni tasarim ahizesini kaldirip beklenmektedir ragmen Turuncu Ingiltere’de aylik sözlesme ödeme firsatlari yayina basladi.