neden cep telefonu kilidi olmalidir

Yeni bir telefon istiyorum ve Blackberry 8300 Onu TV görünüse birini kullanmadan Julia Roberts gördügünü olmali. Bir satin almak için yeterli para olmadigi için, bir pazarlik için e-bay tarayin. Voila! Sen bir tane buldum. Nihayet kapiniza gelmesi için bir hafta bekleyin. Heyecanla, paketi açin ve özellikle yeni BlackBerry için satin SIM kart takili. Basit bir süreç degil mi? Telefon baslattiktan sonra, bir hata iletisi görürsünüz. Ne yazik ki, telefon SIM kart ile uyumlu degildir ve bunu kullanmadan önce kilidini açmaniz gerekir. Sorun nasil yeni cep telefonu kilidini hiçbir fikrim yok oldugunu.

Onlardan satin sadece bir SIM kart cep telefonu çalisacak, böylece ag saglayicilari cep telefonu programlar. E-bay bir telefon aldiysaniz, telefon ülkenizde ya da nerede yasadiginiz kullanilamaz belirli bir ag saglayicisina kilitli oldugunu bir sans var. Eger bir ülkede farkli bir ag saglayicisindan bir SIM kart kullanmadan önce cep telefonu kilidini açmaniz gerekir nedeni budur. Telefon kilidi sonra, cep uyumlu herhangi bir ülkeden satin herhangi bir SIM karti kullanabilirsiniz. Bir asgari ücret için cep telefonu kilidini hizmetleri saglamak ve bunu yapmak için mükemmel yasaldir çevrimiçi uzmanlari vardir.

Cep telefonu kilidini ile ilgili en büyük sey erismek için basit olmasidir! Sasirtici, mevcut olan cep telefonu kodlari kilidini kullanabilirsiniz. Birçok web sitesi, genellikle oldukça makul olan bu tür kodlari sunuyoruz. Ancak, bazi cep telefonlari cep telefonu unlock daha fazlasina ihtiyaciniz olabilir. Belirli bir Motorola modeli varsa, örnegin, bir veri fis bir programlama ünitesine baglanmak için kullanilabilir gerekebilir. Bu cep telefonu yeniden programlamak ve farkli bir hizmet belirlememizi saglar.

Günümüzde, cep telefonu popüler markalar için indirim teklif bu gün ag saglayicilari arasinda bir egilim ama kar kaybi telafi etmek için kendi aglarina Bu telefon kilidi. Baska bir aga geçis istiyorsaniz bazi insanlar yeni cep telefonu satin almak. Onlar kilitli bir telefon kilidini açmak mümkün oldugunu bilmiyorum çünkü bu olabilir. Maliyeti yeni bir cep telefonu satin alma harcama miktarina göre nispeten ucuzdur. Bu sagladiklari cep telefonlari kilitlemek için ag saglayicilari bir is stratejisidir.

Eger eski ag saglayicinin hizmetlerini geri almak istiyorsaniz, sizin telefon kilidi yapiyor sizi engellemez. Telefon kilidi sonra, bunun için herhangi bir SIM karti kullanabilirsiniz. Kilidini servis saglayici sadece telefon kilidini ve bu süreçte zarar olmadigini, emin olun. Telefonunuzu hasar alirsa yeni bir tane satin alirsaniz, herhangi bir farkli olmaz. Eger dikkatli seçin emin olun.