neden online alisveris karsilastirmasi çalisir

Her gün, tüketicilerin binlerce fiyatlari karsilastirma ve onlarin istek, ihtiyaç ve isteklerini karsilamak için online ürün satin aliyor. Birçok için bir yasam biçimi haline gelmistir. Uzmanlar simdi kendilerine soruyor ve online alisveris için itiraz aniden yeni bir trend dogru gelismektedir neden merak ediyor. Bu online alisveris neden online karsilastirma alisveris yeni bir Forrester çalismada birkaç yüz tüketicilerin istedi ve sonuçlar sasirtici degildi: pazarlik ve kolaylik. Online karsilastirma alisveris hizmetleri binlerce ile birlikte bu iki nedenden degerini bilinçli tüketici yararina olacak bir internet devrimi için durum yapiyoruz. Burada neden online alisveris karsilastirmasi çalismalari birkaç nedeni vardir.

ücretsiz islemler stres

Kaç kere yere aslinda tutan ayakkabi çifti gerek olup olmadigi konusunda kendiniz ile tartismaya alisveris merkezinde dogrultusunda ayakta edilmistir? Iç tartisma maliyet veya ayakkabi renk konusunda mutlaka degildir. Hayir, bu ayakkabi 60 $ çifti için korkunç uzun bir çizgi beklemek istemeyen ilgili. Bu, çok tanidik geliyor degil mi?

Park fiyasko hakkinda ne alisveris merkezinde geldi? Belki de hala önünde kesilmis ve bir mil uzakta daha fazla park etmek neden otoparkta, bu ilk satir alan çalan kisi ile tahris. Aniden, alisveris merkezi konumuna beklediginiz vererek gibi görünmüyor.

Bu online karsilastirmali alisveris ilerliyor neden sadece birkaç nedeni vardir. Bu, kolay, rahat ve sen alisveris merkezinde olabildigince çevrimiçi tam olarak ayni seyi satin alabilirsiniz. Bu çevrimiçi alisveris ve kendi evinizin konforunda yapmanizi saglar bir stressiz islem var.

anlik haz, ya da degil mi?

Drive-thru restoran her sokak kösesinde hakim oldugu su anda bir dünyada yasiyoruz, yüksek hizli internet hizla büyüyen ve mikrodalga firinlar edilir. Biz anlik haz üzerinde büyür ve çalisan bir toplumuz. Ama, bu dondurulmus biftek aksam yemegi ya da Big Mac gerçekten iç organlara ne yaptigini merak var bir nokta olmasi gerekir.

Bu online alisveris karsilastirmasi biri dezavantaj. Yani, aslinda aslinda ürünleri almadan önce bir veya iki gün beklemek zorunda. Ancak, yari fiyatina çevrimiçi ayakkabi ayni çifti alabilirsiniz ne? Aslinda internet üzerinde karsilastirmali alisveris size yilda binlerce dolar tasarruf olabilir. Online ucuz nedeni de alisveris merkezi, bir elektrik faturasi, ya da kira ücretleri ödemek satis acentalari zorunda degilsiniz, çünkü online perakendecilerin perakendeciler yapmak gibi ürünleri% 100 isaretlemek zorunda kalmamasidir. Karsilastirmali alisveris gerçekten bazi ciddi para kazanmak için arayan tüketiciler için bir beyin hayir.

insanlar faktörü

Peki, kim gerçekten Karpal Tünel Sendromu bileklerini büyümeye baslar ise kendiniz bir bilgisayar ekraninda online alisveris arkasinda oturmak istiyor? Isin gerçegi herkesin e-posta, anlik mesajlasma ve sohbet ile bagli yüksek hizli dünyada yasiyoruz ragmen, biz hala istediginiz ve insan etkilesimi ihtiyaç vardir. Bu bizim öz digerleri civarinda oldugu ve konusmalari mesgul oldugu için önemlidir. Hayir, bu oldukça bir sonraki seviyeye online alisveris karsilastirmasi aliyor harika bir yenilik tanitimi yapilan daha önceki açiklamalarinin bir çeliski degil,.

Simdi, tekrar umutsuzca istediginiz ve gereken ayakkabi ayni çifti bakarak alisveris merkezinde kendinizi hayal ve o korkunç çizgi fark. Ne bir veritabani bunlari ucuza satin alabilirsiniz görmek için internet arama olurken ayakkabi barkod, yumruk Bir telefon numarasini aramak ve birkaç saniye bekleyin olsaydi? Bir bilgisayarli ses daha sonra ürünün adini onaylamak ve Amazon.com ve / veya Yahoo! Alisveris üzerinde ürünün fiyat saglayacaktir, hangisi ucuzdur. Daha sonra bu ürün yer imi, bir web sitesine gidin ve daha sonra bunun için ödeme.

Evet, burada ve Frucall denir. Frucall her yerde, her zaman, kendi cep telefonlari ile fiyat ve satin alma ürünleri karsilastirmak tüketiciler için ücretsiz bir telefon-bazli fiyat-karsilastirma alisveris hizmetidir. Frucall çevrimiçi alisveris esnek yapisi ile magaza içi alisveris yararlari harmanlayarak, benzersiz bir mobil alisveris deneyimi ile tüketicilere saglar.