nokia n97 beyaz baski yorum

Cep telefonu Renk seçenekleri yine de yeni Nokia N79 küçük bir farkli çesitlilik içinde bir ek ile organizasyon kesfetti, bir marka yeni bir olgu degildir.

Bir ana çilginligi bir cep telefonu personlising zaman yerine sadece dis kasa Nokia rengini dönüsüm daha bir süre için birkaç uzun yillar geri döndürülür, biz sadece birkaç yil önce söz ancak satin alma ve dis fascias görünüyor dönüstürme moda olan büyük bir sekilde geri dönmek için ayarlayin.

Nokia N79 bu panellerin sadece ‘kapali atti’ ve seçme müsterilerden bir renk yerine olabilir kullanicilar ruh hali hakkinda bagli olarak, ayni zamanda kapaklari Xpress-On olarak kabul üç farkli renkli seritleri ile saglanir, yeni Nokia N79 Beyaz sürümü hayir özgün tasarim dogru farkli.

Nokia N79 arka panelleri veya seritleri birçok farkli renk gelir, bunlar arasinda: Açik Deniz Mavi, Espresso Kahverengi, Zeytin Yesili, Beyaz ve kirmizi, her Xpress-On kapak ıncludes bir otomatik olarak arayüzü rengini degistirir çip insa buna göre tema. yani: yesil fasya hakkinda Kayma bazi yesil tema duvar kagidi, menü seçenekleri ve seçimler rengini degistirir.

Bu gün geçti Kisisellestirme daha ileri bir adimdir ve büyük USP için yapar, örnegin bir gece kulübünde sehir disinda yaklasik bir kiz olsaydi sadece bu büyük yeni elbise maç için gövde dis gelen renk maç ama olabilir Bu kadar N79 isiklari da görünür iltifat ne zaman!

Bu özellikleri asagi gelir ve Nokia N96 ve Nokia N85 dahil olmak üzere bu yüksek özellikleri dizi diger yeni sürümleri için gerçek bir alternatif olusturdugunda kenara kozmetik, bu yeni N-Serisi yakisikli bir yumruk paketleri.

Nokia N79 en 5 mega piksel kamera ve Carl Ziess optik çift LED flas yoksul aydinlatma kosullari içinde bile kaliteli fotograflar saglar iken kullanicilar inanilmaz netlikte anlari yakalamanizi saglar. Geo Tag destegi otomatik olarak ne zaman ve nerede onlarin resimleri ele geçirildi müsterilerine görelim, fotograf yerini kaydeder.

Nokia N79, yürüyerek ya da araba ile, anlik navigasyon saglayan kullanicilarin hizli ve kolay bir hedef için kendi yolunu bulmak izin Nokia maps yazilimi ile birlikte AGPS teknolojisi insa sunmaktadir. Kapsamli bir POI (Point Of Interest) veritabani müsteri konumda, kulüpler, barlar ve hatta nakit puan sinemanin bulmak yeni yerler tespit edilebilir anlamina gelir.

Nokia N79 yüksek hizli 3G (HSDPA) ve Wi-Fi baglantisi kullanici sto en yeni haber, spor, görüs ve dedikodu arti on-line mahalle-arkadas hizli baglantilar ile güncel kalmak saglar, tapu ve sik kullanici tarama da dogru baglamak sadece bir masaüstü gibi komple web görüntüler Nokia MiniMap web tarayicisi ile web.

, Dere Insanlar ve Nokia Music magazasinda milyonlarca sarkiyi indir, indirme sonra 4GB microSDHC hafiza karti hakkinda saklanabilir. Yüz uyumlu cep telefonlari bu biraz daha kisisel ve kolaylastirici profesyonelleri iletisim yapma ile görüntülü arama yüz için 3G hizmetleri de saglar.

Telefonu bu çesitli nispeten yeni bir yazilim Ayrica basit ve otomatik bir kullanici ne isterse hakkinda benzersiz kisisel dosyalari olusturmak mobil faaliyet belgeler Nokia lifeviNe oldugunu. Fotograf, video ve müzik bir kullanici her yerde bir harita üzerinde etiketli ve arama ya da arkadaslarinizla ortak, kaydedilecek on-line yüklenebilir.

Nokia N79 yeni bir beyaz baski ilk olarak Ingiltere aglari operatörleri tüm kilidi bir SIM Ücretsiz aygiti olarak kullanilabilir hale getirilmistir, bu siki ag kredi kontrol geçmek için ya da kim gerekebilir mücadele edebilir müsteri için harika bir haber bir kayip ya da çalinti telefon degistirin. Ayrica satin alma noktasinda gerekli hiçbir kayit olmadigi için baskalari için bir hediye olarak N79 satin alma imkani yaratir.