nokia x3 vs samsung b7300 omnia lite-gelismis son cep telefonlari

Nokia X3 vs Samsung B7300 Omnia Lite dikkate alindiginda tüketicilerin bu iki yakisikli çesitli özellikleri bulacaksiniz. Bu kompakt ve sik cep telefonu mavi vurgulanan bölümleri ile gümüs renkli kasa içinde veya kirmizi vurgulanan bölümleri ile tam bir siyah renkli gövde ile geliyor. Bunun disinda, muhtesem bu cep telefonu çok cazip görünüyor. Bu bir müzik çalar içerir iletisim ve eglence özelliklerini bir seçim ile birlikte gelir.

Nokia X3 bu yakisikli boyut ve tasimasi kolay kompakt, böylece bir sürgülü cep telefonu. 1.41 cm onun entegre batarya ile 103 gram agirliginda ve derin tarafindan 4.93cm genisliginde uzun boylu 9.6cm gövde önlemler. Cihazin bölümünü düzgün bir slayt iyi aralikli tuslari ile tam bir sayisal tus takimi ortaya çikarir. Yakisikli kendi slayt kapali konumda oldugunda kullanici renkli ekran görmek ve hala menü tusuna, arama tuslari, nitelik seçim tuslari erisim ve navigasyon tusu kontrol edebilirsiniz.

Bu renkli ekran boyutu 2.2 inç olan ve bir QVGA ekranda 262k renkli görüntü verir. Tüketici ekranda animasyonlu duvar kagitlari, resim ve videolari görmek ve açik ve parlak bir görüntü deneyimi keyfini çikarabilirsiniz. Bu bir USB baglanti kablosu, sarj edilebilir pil, 2 gigabayt microSD hafiza karti, sarj edilebilir pil ile birlikte geliyor.

Harika bir entegre müzik çalar kullanici kolay müzik kontrolleri için özel müzik tuslari zevk iken hareket sevdikleri müzik dinlemeye imkan tanir. Cihaz yüksek sesle müzik saglamak için stereo ses hoparlör vardir. Telefon tam sarj pil zaman müzik çalma yirmi dört saate kadar saglar. Kullanici bir arama geldiginde veya yeni bir mesaj geldiginde yüksek sesle onun en sevdigi sesleri duymak için zil sesi degistirebilirsiniz.

Bir kullanici her zaman Internet üzerinden online kalmak gerekirse Samsung B7300 Omnia Lite harika bir telefon. Yakisikli da fotografçilik için becerilerini gelistirmek saglayacak bir kamera bulunuyor. Elbette, bir vesile ne olursa olsun ailesi ve arkadaslari ile geçirdigi mutlu anlari artik kaçirmak almazsiniz. Cep telefonu da bir LED flas özelligi vardir. Sahibi bu yakisikli bu Samsung’un modeli ise baskalari ile iletisim kurmak çok kolay ve ilginç ve dokunmatik daha olamaz. Sadece her zaman bagli kalmak degil, ayni zamanda telefonda konusurken diger tarafta kisinin ses netligi düzelterek daha iyi bir dinleyici olmak için izin vermez güvenilir 3G özelliklere sahiptir.

Yine de çok islevsel görünüyor çünkü Omnia Lite çekici tasarimlari açisindan en ileri düzeydedir. Bu kullanisli ve kolay gitmek yere tasimak için yapar, çok hafif agirligindadir. Cihaz yakisikli genel zarif ve sofistike itiraz ekler siyah renk mevcuttur. Telefonun en sasirtici yönlerinden biri bir kullanici o bu ile içinde bulundugu ülkede tam yerini tespit kilan GPS sistemi, bu bildiginiz herkesle temas kaybetmek saçma olur ve her zaman kalmak ile güncel ne kisisel ve kariyer hayatinda hem de son. Nokia X3 vs Samsung B7300 Omnia Lite artik zor bir görev degildir karsilastirmak için web siteleri tarafindan saglanan karsilastirarak tesis nedeniyle oldukça kolay hale gelmistir.