özellikleri ve ipad 2 özellikleri

Disinda kullanim ve tasinabilirlik kolayligi, kullanicilarin ayni zamanda bir gadget hiz ve islevsellik arayin. IPad2 hepsi var. Bu ince, hafif ve konforlu elinize uygun sekilde tasarlanmistir. Ekran sadece muhtesem degil, çapraz 9.7 inç ve 1024 × 768 piksel çözünürlüge sahip. IPS teknolojisi ile, görüs açisi 178 derece kadar genistir.

IPad2 en son ve en kararli isletim sistemi iOS 4.3 gücünü kaynaklanmaktadir. 1 GHz çift çekirdekli islemci ile birlikte bu isletim sistemi hizli ve verimli hale ates gücü saglar. Olaganüstü hizda iPad2 üzerindeki uygulamalar yük. Iki kat daha hizli Nitro JavaScript motoru ile Safari tarayici iPad2 baska bir gelismedir. A5 islemci daha fazla grafik gücü ve iPad2 üzerindeki kelime, oyun sadik daha iyi doku ve arka plan detaylar yumusak ve gerçekçi dokuz kez vaat ediyor.

IPad2 Diger teknik özellikleri Bluetooth 2.1 + EDR teknolojisi içerir, bir ivme, bir üç eksenli jiroskop ve ortam isigi sensörü, dahili hoparlörler, bir mikrofon, bir 30 pin dock baglantisi portu ve bir 3.5 mm stereo kulaklik mini jak. IPad2 Wi-Fi (802.11a/b/g/n) sadece ve Wi-Fi + 3G seçenegi ile geliyor. AT & T ve Verizon AT iPad2 için kullanilabilir aglardir. Dijital pusula gibi yardimli GPS ve hücresel ve Mikro-SIM Kart tepsi sadece 3G modelleri mevcuttur her iki model mevcuttur.

özellikleri

Tüm dünya video sohbet hakkinda çilgin, iPad2 dikkat çekici özelligi. Apple iki küçük kamera yer vermis, ön az bir ve arkada bir. Bu kameralar FaceTime video konferans için kullanilir. Ön kamera size o kisiye nerede arka kamera gösterirken, konustugunuz kisinin görmenizi saglar. Arkadaslariniz veya aileniz konusmuyorum zaman, resim veya video çekebilirsiniz. Phonebooth iPad2 yerlesik bir uygulamadir. Phonebooth ile, fotograf çekmek ve sikmak, termal kamera, burgu, x-ray, tünel, streç, çiçek dürbünü ve ayna gibi sekiz farkli etkileri ile komik yapabilirsiniz.

Yeni iPad2 ile birlikte, Apple da iTunes yeni bir sürümünü baslatti, iTunes 10.2 Home Sharing daha fazla destek sunmak için. Kullanicilar simdi bu kendi iPad2 için film, sarki veya TV programi olarak kayitli iTunes kütüphanesinden herhangi bir içerik akisi olabilir.

IMovies iPad2 bir baska ilginç bir uygulama oldugunu, bu uygulama her yerde film yapmak ve düzenlemenizi saglar. Film, size video, görüntü, ses efektleri ve müzik ekleyebilir ve profesyonel bir dokunus vermek için, temalar ve basliklar ekleyebilirsiniz. Hatta web üzerinde film paylasabilirsiniz.

Ayni zamanda GarageBand uygulama durumu ile gelir olarak iPad2 ile bir müzisyen olabilir. GarageBand de müzikal güç buna göre ses seviyesini ayarlar bir araç ve Garage Band isabet ne kadar zor algilar klavye, gitar, davul, ziller vb iPad2 içinde ivmeölçer gibi sanal araçlar ile melodiler olusturmaniza olanak saglar çagirdi. Eger iTunes kütüphanesi yaptiginiz sarki kaydedebilirsiniz.

HDMI baglantisi bir Apple Dijital AV Adaptörü üzerinden HDTV akisi film ve video saglayan iPad2 biri özel bir özelliktir. Video yansitma seçenegi, büyük projektörler veya monitörlerde iPad2 ekrani yansitan de mevcuttur.

sonuç

IPad2 son derece esnek ve çok yönlü yapmak güçlü bir islemci ve isletim sistemi ile doludur. Apple Store uygulamalari için erisim bir “sey her yerde cihaz” yapti. Tüm dünyada satis kirma popülerligini ve kayit bakilirsa, iPad2 kalmak için burada kesinlikle.

Bir iPad 2 Tablet satin almadan önce daha fazla iPad 2 özellikleri ve bilmeniz gereken ne diger heyecan verici haberler için asagida Yazarin kutusu bakin.