Samsung B7350 Omnia Pro 4 bir göz

Samsung B7350 Omnia PRO 4 çok büyük özelliklere sahip fantastik bir akilli telefon. Bu bakmak sik ve birçok ekledi yetenekleri ile birlikte gelir. Sizin için her seyi bir telefon ariyorsaniz, o zaman bu telefon neler sunabilecegi etkilendim olabilir. Yetenekleri genis bir yelpazede ideal herkes kendi için yapmak.

Bu cep telefonu hakkinda göreceksiniz ilk sey, onun büyüleyici bakmak. Büyük bir dokunmatik ekran ile zarif siyah tasarimi ön olusturuyor. Anahtarlar sadece sag boyutu ve yukaridaki parlak ekran iltifat.

Tam Q klavye, hizli bir sekilde diger insanlara mesaji saglar. Yönetim Kurulu bu tür, kisa mesaj güçlük çikarir. Tüm sayilar ve harfler erisebilir ve hizli bir sekilde kelimelerin olabilir. Yönetim kuruluna tam erisim bir sey disari kaydirin gerek kalmadan yazin saglar. Bu arkadas basvurun ve bir mesaj göndermek için hizli ve basit yapabilirsiniz.

Telefonunuzda bilgisayar programlari gerekiyorsa, o zaman hayal kirikligina olmayacaktir. Bu Microsoft Outlook mobil ve Pocket ofis gibi seyler ile yüklenir. Word, Excel ve power point, bu özellik gibi programlari kullanmak için izin verir. Telefonunuzda bu kullanisli program olmasi, size ihtiyaciniz olan programlara erisim verebilirsiniz.

Tam MP3 çalar, en sevdiginiz sarkilari çok yapacak. Eger etrafinda çok fazla sey yapmak istemiyorum, bu kullanisli bir özellik olabilir. Eger telefon görüsmeleri arasinda ise müzik dinlemek için güçlü olmak mükemmel bir fikir olabilir. Bu telefon ayni zamanda radyo erisim saglar, böylece yerel radyo istasyonlari ile takip edebilirsiniz.

Internet hazir, bu modelle size net veya çek e-postalar sörf izin verir. Eger online oluyor ve sizin için bilgisayarinizi normal yapacagini seyler yapma seçenegi varsa, bu çok uygun yapabilirsiniz. Hiç internet erisimi aktif oldugu, internet göz atabilirsiniz.

Sayi çok telefonunuzda depolanan gerektiginde, içinde büyük telefon rehberi ekleyebilirsiniz. Ayrica fotograf arama kullanmanizi saglar. Bu özellik, aradiginiz yani sira telefonda bunlari duymak kisinin görmek için firsat verir. Telefonunuzun diger ucundaki insanlarla baglanti Bu tür, daha sonra sen onlara daha yakin hissetmenize neden olabilir. Eger aile ve arkadaslar ile sohbet zaman ideal olabilir.

Eger ne istediginizi bilmiyorsaniz dogru bir telefon ararken zor olabilir. Eger Samsung B7350 Omnia PRO 4 ile ilgili tüm özellikleri kesfetmek, bunu sundugu tüm sasiracaksiniz. Onun yüklü paketine sik görünüsünden, bu model her seye sahiptir. Bu mükemmel degerlendirmeleri almak ve zaten akilli telefon pazarinda büyük bir etki yapiyor.