Samsung Corby S3653 sik bir telefon

Samsung elektronik ve cep telefonu sektörünün önde gelen uluslararasi bir markadir. Samsung Corby S3653 tarihe kadar Samsung en popüler cep telefonu biridir. Bu telefon tüketicilerin her sinif için olmasina ragmen, dinamik ürünleri isteyen gençler ile bir favori var. Çok yönlü ve sik en son cep telefonu istiyorsaniz, en iyi seçenek oldugunu.

Bu Samsung cep telefonunun en ilginç özelliklerinden biri çok renkli olan degisken, moda ceket oldugunu. Bu ruh halinize göre bu ceket degistirmek ve duygularini ifade edebilir. Bu telefon serin Karikatür UI ile dogru ruh ayarlamak mükemmel bir seçenektir. Bu telefon görünümüne ile sadece çekici degil ama pratik çok fonksiyonel çok oldugunu. Telefonun sekli kolayca tutun ve tasiyabilirsiniz böyle. Bu firma süpürme egrisi nedeniyle tutun verir. Bu telefon çok sik olacak sekilde tasarlanmistir.

Bu Corby telefonu son derece sosyal ve onlarin arkadaslari ve yakinlari ile iletisim halinde kalmak isteyen insanlar için harika bir araçtir. Bu telefon ile dünyanin sen kimseye hiçbir madde ile iletisim kurabilirsiniz. Bu Facebook, Twitter ve MySpace kolay erisim saglamak için serin bir Pop-up SNS vardir. Otomatik olarak en son heykel ve yorumlar üzerine güncelleyebilirsiniz.

Bazen, büyük bir resim için istediginizde, sadece tek bir parmak ile görüntünün boyutunu iki katina çikarabilir. Bu telefon kullanarak nedeniyle kullanici dostu özellikler çok kolaydir. Ek güvenlik saglar Akilli Kilit Açma özelligi ile çok kolaylikla kilidini açabilir. , Sadece kilidini olan telefon kilidini kilidini ve arama hizlandirmak için üç seçenek vardir.

Bu telefon en ünlü Samsung cep telefonlari arasinda yer aliyor. Bu inanilmaz bir TouchViz arayüzü var. Eger dokunmatik ekranda parmaginizi koydugunuzda, onun serin titresimleri geri bildirim vermek ve hemen geri titresimleri hissediyorum. Sadece parmaginizi ekranda sürükleyin ve bir sag tiklama almak gerekir. Indirmek için daha fazla kullanilabilir 27 serin, rahat aletler ve 75 yardimiyla parmak uçlari üzerinde sevdiginiz özellikleri tutabilirsiniz.

Bu dijital zoom ile 2 MP kamera bulunuyor. Size hayatinizin güzel anlari yakalayabilir. Sen 7 topluluk siteleri herhangi indirerek arkadaslarinizla fotograf paylasabilirsiniz. Ayrica MP3, AAC ve AAC +, E-AAC +, WMA9 dahil olmak üzere birçok müzik formatlarini destekleyen kaliteli bir müzik çalar var.

Samsung Corby S3653 fiyatlari hakkinda daha fazla bilgi sahip olmak için, herhangi bir online mobil magaza ziyaret edebilirsiniz.