samsung galaxy s özellikleri mükemmel bir seçim ile birlikte

Apple iPhone 4 için ana rakip olarak birçok kisi tarafindan görülen, Samsung Galaxy S, 5 megapiksel kamera, dahili depolama yiginlari, ve piyasadaki en etkileyici dokunmatik ekran biri içeren etkileyici bir spec liste sahiptir.

Yakisikli boyutlari 4 inç ekran karsilamak için 122.4x 64.2 bulunmaktadir. Bu 119 gram sadece 9.9 mm ve hafif de, ancak, sasirtici derecede ince oldugunu. Bu bir el çantasi ya da cebine kolaylikla baglamak, tutun ve kullanimi rahat ve son derece tasinabilir hale getirir.

4 inç süper AMOLED kapasitif dokunmatik çarpici görüntü kalitesi sunar. Kadar 16 milyon tek tek renklerin piksel açisindan 480x 800 ölçen ekran içinde, görüntülenir. Bu Samsung Galaxy en kaliteli fotograf ve video görüntüleme, ideal bir multimedya cep telefonu S yapar. Ekran da cömertçe tam ekran medya izlerken ya da oyun oynamak için büyük yapim, 4 inç orantili.

Her iki titresim ve zil özellestirme bir yönü sunan, MP3 ve zil sesi olarak WAV müzik dosyalari atamak için eklenen seçenegi ile, bu tür mesajlari, phonecalls ve e-posta gibi uyarilar kullanicilari farkinda tutmak için kullanilir.

Onboard depolama 8 GB veya 16 GB ya (satin ne modele bagli olarak), kullanicilarin tüm dijital müzik koleksiyonu ya da telefonda istediginiz baska dosyalari saklamak için izin. Samsung Galaxy S de entegre bir microSD kart yuvasi ile birlikte geliyor. Bu depolama çift hatta dört saglayan, 32 GB’a kadar hafiza karti barindirabilir.

Internet göz atmak için, 3G kapsama alani ve Wi-Fi hem de optimum tarama deneyimi saglamak için üzerine denir. 3G kapsama olan alanlarda, bir HSDPA baglantisi ancak daha hizli ve daha güvenilir bir baglanti Wi-Fi baglantisi ile elde edilebilir 7.2 Mbps, kadar hiz saglar. Bu ticari ve evsel laktasyon yerel kablosuz aglar, erisim baglidir, ama ülkenin her yerinde görünen ortak Wi-Fi etkin noktalari giderek artan sayida vardir. GPRS ve EDGE uygun hücresel aglara bagli, iken Bluetooth ve mikro USB baglanti kullanicilari uyumlu donanim aygitlari için telefon baglanmasina izin Samsung Galaxy S tutun.

A 5 megapiksel kamera fotograf meraklilari ve ne zaman disari ve hakkinda arkadaslariniz ve aileniz ile spontan fotograf çekmek isteyenler hem de hitap etmektedir. Hareketsiz görüntüler iyi kalitede ve otomatik odaklama, dokunmatik odaklama, yüz ve gülümseme tanima gibi cografi etiketleme ile daha da gelistirilmis. Ikincisi kullanicilarin fotograflari aldi nerede takip etmek için GPS kullanir. Hareketsiz görüntüler alternatif olarak, kamera da video görüntüleri çekebiliyor ve bu az 720p daha (HD) kalitesinde oldugunu.

Android 2.1 ile Samsung Galaxy S gemi yüklü, ama bu 2.2 ve sonraki sürümleri için yükseltilebilir. Bu çok yönlü ve son derece güçlü bir yazilim 1 GHz Qualcomm Snapdragon islemci ile birlikte harikalar yaratiyor. Kullanicilar baslik altinda islemci kolayligi sayesinde kollari her biri pek çok farkli kategoride, gelen uygulamalar indirmek için Android Market erisebilirsiniz.

Eger her sey var bir akilli telefon ariyorsaniz, ancak norm farkli bir sey istiyorsaniz, Samsung Galaxy S mükemmel bir seçimdir.