samsung s8000 jet, özellikleri yükler ile üstün yakisikli

Samsung olusturulan telefonlari üzerinde tüm dünyada takdir edilmektedir. Telefonu kullanicilari son derece kolaylikla kendi görevi gerçeklestirmek izin harika uygulamalar ile entegre edilmistir. Samsung’un kalitesi özellikleri ile telefonlari üretti ve sürekli olarak yakisikli performansini gelistirmeye çalisiyor. Samsung S8000 Jet Samsung tarafindan olusturulan mükemmel bir cep telefonu.

Samsung cep telefonlari dünya onlarin mükemmel performans ve hizmetler için ünlüdür. Cep telefonu dünyasinda dalgalanmalar yaratti Samsung yaratici yakisikli biri Samsung S8000 Jet oldugunu. Yakisikli genis, 3.1 inç dokunmatik ekran ile çok sik görünüyor. Ekran 480 x 800 piksel ve 16 milyon renk destegi bir çözünürlük sunuyor. Telefon 108.8mm x 53.5mm x 11.9 mm hakkinda 110gms ve boyutlari hakkinda agirliginda olarak agirlikli hafiftir. Bu kompakt boyutlu akilli telefon cihazi tutmak kolaydir ve çok uygun çanta veya cebine tutulabilir. Ekran ekran ve Yakinlik sensörü otomatik döndürme ekranin otomatik kapatmak ilgilenir saglar ivme sensörü ile etkindir. Ekran mükemmel arayüz deneyimi ile kullaniciya sunan TouchWiz v2.0 UI çalisir.

Telefon 2592 x 1944 piksel çözünürlüge sahip 5MP kamera ile donatilmistir. Kamera LED flas ve otomatik odaklama ile birlikte gelir. Geo-tagging, yüz ve bir derece üstün kalitede çekim ve aninda herhangi bir web sitesine göndermenizi saglayan göz kirpma algilama gibi diger özellikleri vardir. Samsung S8000 Jet oldukça iyi bir kaliteye sahip 720 x 480 @ 30fps video yakalar.

Telefon ayrica görüntülü arama için ikinci bir kamera bulunuyor. Birbirleriyle konusurken bu özelligi sayesinde 3G kullanicilari kendi cep telefonu ekranlari üzerinden birbirleriyle izleyebilirsiniz.

Bu cihazin veri baglantisi gözlem deger. Telefon EDGE, GPRS ve çok hizli bir hizda internet erisimine izin HSDPA fonksiyonlari ile entegre edilmistir. Bir kaç dakika içinde sarkilar, oyunlar ve video indirmek ve benzer veri yükleme tamamlanmis almak için daha az zaman alir.

Cihaz ayni zamanda Wi-Fi becerileri varligi nedeniyle mükemmel kablosuz baglanti sunuyor. Bu uygulama kullanici bir hizli hizli ve yerel sicak nokta ya da WLAN üzerinden uzak yerlere bile üzerinden veri göndermek ve almak için izin verir. Küçük bir mesafe veri kablosuz aktarimi Mavi dis v 2.1 ile mümkündür ve kablolu baglanti için bir USB v2.0 portu, yakisikli hem de mevcuttur yararlanabilirler.

Samsung S8000 Jet MP3, WMA, AAC, WAV müzik dosyalari ve H.263 oynayabilecegi bir video oynatici, WMV, Div X, H.264, MPEG4, XVI D oynayabilirsiniz bir müzik çalar ile birlikte fantastik bir sovmen video dosyalari. Telefon ayrica bos zamanlarinda az bir isgal tutar oyunlari dahili vardir. Bir de kolayca oyun indirmek ve kullanici tercihi göre 8GB 2GB tutarindaki iç bellek alanina saklayabilirsiniz. Daha fazla bellek genisletme için telefonun depolama alani 16GB kadar saglayan bir Micro SD kart yuvasi ile birlikte geliyor.

Kullanarak deger bu telefon kilan diger özellikleri Dijital pusula, Media Gate 3D, Akilli Kilit Açma, Organizatör ve T9 vardir. Telefon ayrica kullanici SMS, MMS, e-posta, IM göndermek ve rahat e-posta Push saglar.

Samsung S8000 Jet telefon 406hrs bekleme süresi saglar ve 3G ag üzerinde 5 saate ise konusma süresi ise bekleme süresi ve 2G ag üzerinden konusma süresi 8 saat ve 20 dakika da 422hrs kadar çalisan bir Standart Li-Ion batarya 1100mAh ile birlikte gelir.