Samsung Tocco yorum – iyi bir kamera ve more_ deger insanlar için

Samsung Ultra Touch iPhone katili olarak etiketlenmis ediliyor. Ikinci karsilastirarak olmadan Samsung Ultra Touch kendisi tarafindan büyük bir cep telefonu. Insanlarin bir telefon ve daha fazla istediginiz tüm güzel özelliklere sahip.

gelismis özellikleri bir standart haline

Yenilikçi olmak için kullanilan cep telefonu özellikleri artik her cep telefonunda standart olarak bulunuyor. Örnegin, bir müzik çalar olan artik bir yenilik degil. Aslinda, daha düsük seviye cep telefonlari bu özellige sahiptir. Bir orta sinif cep telefonu zaten oldukça yerlesik bir iyi bir oyuncu olurdu.

Daha fazla cep telefonu hafiza kartlari ile genisletilebilir olmak gibi bir onun cep telefonu içine yükleyebilirsiniz sarki sayisi da neredeyse sinirsiz hale gelir. Samsung Ultra Touch bu sözde standardina uygundur. Hatta o dinler her parça hakkinda daha fazla kullanici söylemek Shazam özelligi sunarak özelligimizdir uzanir.

Daha baglantisi da bu günlerde oldukça önemlidir. Internet tarama önemlidir. Samsung Ultra Touch 3G oldugu için yetenekli, internet erisimi mevcuttur. Yine çogu insan bugün en önemli ihtiyaçlarindan biri cevap verir. Ayrica gerçek zamanli video ile cep telefonu deneyimini gelistirir. Görüntülü arama Samsung Ultra Touch kullanarak kesinlikle mümkündür.

Internet üzerinden büyük veri ve dosyalari gönderme ve alma Samsung Ultra Touch ile bir olasiliktir. Bluetooth özelligi de kolay ve rahat dosya transferi saglar.

Dokunmatik iPhone beri özelligi sonra aranan haline gelmistir. Peki, bu Samsung Ultra Touch yorum kesinlikle en iyi dokunmatik ekranli cep telefonlari biri olarak Samsung Ultra Touch tanir. Onun TOUCHWIZ gerçekten bu zaten kaygan görünümlü cep telefonu çok daha cazip hale getirmektedir. Hatta ana sayfasinda özellestirme izin vererek siradan arayüzü ötesine geçer.

Samsung Tocco: bilinçli kamera için!

Dahili kameralar daha iyi aliyorsaniz. Ama Samsung Ultra Touch gerçekten iyi biridir. Ne düsük-uç cep telefonlarindan yüksek son cep telefonlari ayiran onun kamera kalitesidir. En üst düzey cep telefonu üreticileri kendi sinifindaki çogu cep telefonu tanimak zaten 5MP kamera var.

Samsung Ultra Touch da 5MP kamera sahiptir. Ama bu Samsung Ultra Touch yorum için herkesin dikkatini yönlendirmek isteyen dahili kamera sahip oldugu optik oldugunu. Diger dahili kamera aksine, Samsung Ultra Touch dijital SLR fotograf makinesi bu teknoloji kullanan bir kamera ile yüklenmistir.

Kamera yerlesik Samsung Ultra Touch da otomatik odaklama ve görüntü sabitleyici özellikleri gibi gelismis dijital kamera özellikleri ile donatilmistir. Bu ayni zamanda onun yüz tanima özelligi sahiptir. Ve o zaman gülümseme çekim modu sahip ilk dahili kamera. Tüm bu ek kamera özellikleri ile, bir Samsung Ultra Touch sahibi kesinlikle çarpici fotograf çekmek mümkün olacaktir. Bu akilli özellikler fotograf çekmek ve dogru pozlama ayarlanmis oldugundan emin olabilmek için her kullanici yardimci olacaktir.

Bir büyük fotograf makinesi Samsung Ultra Touch ile insa edilmistir bir dokunmatik ekranli cep telefonu ariyor Yani en iyi seçimlerden biri. Bu yeterli çözünürlüge sahip ve kesinlikle bir harika fotograflar ve hatta büyük video çekmek saglayacak büyük bir objektife sahip. Piyasada birçok cep telefonu firsatlar büyük bir paket seçerek, Samsung Ultra Touch da en çekici cep telefonu olabilir.