sizin için en uygun bir cep telefonu seçiminde

Bir çogunuz iletisim hareketlilik için yeni bir cep telefonu satin düsünün, ama bu her zaman böyle degil. Piyasada bulunan çesitli bir yelpazede, ama gerçek dünyada senaryoda, telefon tasarim ve arkadaslar etkisi bir cep telefonu satin alma birinin karari büyük bir etkisi var. Örnegin, bögürtlen modelleri gürledi zaman, en kisa sürede onu kullanan insanlarin firtina ardindan, TV reklamlari, dergi ve film, BlackBerry modelleri yaygindir ve “cep telefonu” için bir “standart”, degistirilebilir kelime haline. Nasil olabilir? Bu bir cep telefonu satin insanlarin daha mantikli daha duygusal karar dayaniyordu hiçbir büyük sir degil. Ama paralarini en iyi sekilde yapmak isteyenler için bir farkli ihtiyaç ve amaca hizmet kullanilabilir farkli cep telefonu modelleri var. Bu cep telefonlari ayni zamanda kablolu ve kablosuz olanlar gibi çesitli boyutlari ve özellikleri, gelir. Eger alisveris asagidaki düsünün.

1. Ihtiyaç almak

Çogu kisi sadece bir telefon olarak çalisir basit bir cep telefonu edinmek isteyen olacaktir. Bazi insanlar internet baglantisi, tam klavye, oyun veya kameralar gibi ekstra özelliklere sahip bir akilli telefon ya da PDA isteyeceksiniz. Bazi insanlar telefondan e-posta erisim yetenegi gibi ekstralar gerekir. Sadece size sahip olmak ya da tamamen gerekmez ne gibi olabilir ne vs bir telefon ne gerek biliyorum. Ama ne olursa olsun, gerçekten ihtiyaci için basit ve az tutmaya çalisin. Eger satin almadan önce yogun arastirma yapabilirsiniz.

2. büyük telefon, küçük bir telefon?

Genel olarak, bazi insanlarin cebinde kolayca uygun olacak orta boy telefon tercih kendi eliyle rahatça yazmak için hala yeterince büyük ise. Bazilari büyük bir, akilli telefon ya da PDA esnaf islevleri ve biraz daha büyük boyutu özellikleri umursamiyorum.

3. bütçe akillica

Eger dikkatli bir sekilde cep telefonu marka ve plani seçerek, siki bir bütçe üzerinde iseniz tatmin edici satin içine büyük ölçüde takip edebilirsiniz. Bir kapak ve basit hizmet plani olmadan basit bir cep telefonu ile sopa isteyebilirsiniz. Eger hepsini istiyorsan, biraz para harcamaya hazir olun. Kullanilan telefon satin alirken dikkatli olun. Diyor gibi çalisir emin olun, her özelligi ve aksaklik kontrol edin. Olmasi gerektigi gibi çalismiyor sadece çünkü ekstra maliyet kadar bitmez.

3. Tarzinizi ve tasarim seçin

Son olarak, son adim, bunu, sik, maço saygisiz istersiniz? Ya da sadece onu minimalist olmak istiyorum degil mi? Ne olursa olsun, önceki planindan kapsamli bir arastirma bu adimi basarisiz olmazdi. Çogu insan ilk etapta kendi ihtiyaçlarina dikkat etmeden ne istediklerini satin egilimindedir çünkü “tasarim aldatmaca” ile bir yirtik almak istemiyorsaniz, bu son adimi yapmak gerekir. Sizin lezzet uygun ne olursa olsun seçin.