üst nokia telefonu 2009 – sadece yasam yolunda kaya gidiyor

Cep telefonlari kendilerini büyük gelismeler gördü iletisim modlari. Onlar bugünün zamanlarda mutlak önem araçlari haline gelmistir ve hala zaman ile gelisiyordu. Bu araçlar artik karakteristik özelliklerinden çok sayida kullanicilar olanaklari genis ölçüde sunuyoruz. Nokia, cihazlar daha iyi sekilde yenilikler için bir yol olmustur bu el telefonu üreticilerinden biridir. 2009 yilinin en iyi Nokia Telefonlar Amoing, biz Nokia N85 isimlerini bulabilirsiniz 8 bütün kullanicilar kullanmak için uygulamalar her türlü güncellenir GB, Nokia E51 ve Nokia N97,.

Nokia N97 büyük bir ekran sunan büyük bir dokunmatik ekran ile agir bir yakisikli oldugunu. Bu 117,2 x 55,3 x 15,9 mm boyutlarinda 150 gram bir agirliga sahiptir. 16M renk efektleri kullanan bir TFT dokunmatik ekran gadget ve büyük bir ekran getiriyor. Ekran 3.5 inç boyutu tasimaktadir. Gadget bellek 32 GB ve microSD kart ile birlikte verilir 16 GB ekstra bir iç bellek ile geliyor. GPRS ve gelismis türleri EDGE internet tarama saglamak için burada verilmektedir. Ayrica gadget web tarayicisi bu yardimci olur. Bir kullanici çok kolay kablosuz ag ulasabilir böylece WiFi vardir. Ayrica veri alisverisi için kullanici için Bluetooth ve USB özelligi ve benzeri baglanti özellikleri var onlarin arkadaslari ve yakinlari ile maddeleri. 8 MP bir kamera fotograf zevk kullanici için burada saglanir. Bu kamera ayni zamanda konum bilgisi ile görüntülerin etiketleme saglamak için ek cografi etiketleme sey vardir. Ikincil kamera burada saglanan ilave bir seyler. Nokia maps ile GPS o seviyor herhangi garip bir yer için yol bulmak için bir kisi saglar. Fotograf ve video editörü yakalanan herhangi bir ek veya video düzenleme büyük demektir sunuyoruz verilmektedir.

Nokia N85 8 GB bu iyi gelismis özelliklere sahip Nokia cep telefonlarinin baska bir seydir. Bu 103 x 50 x 16 mm ve 128 gram agirliginda boyutlu ölçümleri ile bir 3G telefon. Boyutu 2.8 inç AMOLED ekran kullanici için güzel bir görüntü getirmek için telefon mevcuttur. Kart yuvasina takilabilen SD karti ile iç ve 8 GB’a kadar 85 MB ile 8 GB toplam bellek. Web tarama gelismis GPRS ve EDGE özellikleri ile mümkün olur ve ayni zamanda yakisikli tarafindan saglanan WiFi destegi ile kablosuz aga baglanir. Kamera 5 MP çözünürlüge sahip ve ayni zamanda en karanlik ortamlarda bile oturana kullanicilarin iyi odaklanmis alabilirsiniz hangi araciligiyla otofokus ve LED flas özelliklere sahip olan burada da mevcuttur.

Nokia E51 genel kullanisli özellikleri ile Nokia cep telefonu. Bu 2 inç 100 gram aa agirliginin bir TFT ekrana sahip. Gadget yine 130 MB dahili depolama ve 8 GB ekstra ile bellek genisletme sunan bir kart ile birlikte verilir. Gadget uygulamalar arasinda gezinmek için kaydirma tusunu bes sekilde kullanabilirsiniz. Arama, takvim, çalar saat, belge görüntüleyici, müzik çalar ve video oynatici ortak özellikleri artik neredeyse tüm Nokia cep telefonlari bulunmaktadir. Oyun da tüm mevcuttur ve her telefon onlar da indirilebilir. Farkli sekillerde mesajlasma yine hepsi bulunabilir bir seydir. Tüm bu modern cihazlarin pil gelismis uygulamalari kullanirken kullanicilar pil büyük destek alabilirsiniz böylece, her biri için iyi bir süresi yaklasiyor güzel yedekleme sunuyoruz. Bu gelismis uygulamalar varliginda, Nokia cep telefonlari bu kez sirasinda kullanilacak araçlarin en iyi oldugu söylenebilir. Bir muhtemelen çok bu telefonlar olarak herhangi bir aygiti kullanan düsünemiyorum.