uygun fiyatlarla için Micromax x500 en son cep

Micromax cep telefonlari giderek kalite, performans ve uygun fiyat nedeniyle popüler aliyorsaniz. Onlar teknoloji, islevsellik ve uygun fiyatta mükemmel bir karisimidir. Micromax tasarlar ve siradan insanlar için cep telefonu üreten Hintli bir firmadir. Micromax cep bütçe sinirlari içinde son teknoloji istediginiz kisilerin seçimdir. Bu cep deger için para teklif. Böyle Micromax cep telefonu Micromax X500 oldugunu.

Bu Micromax cep telefonu hakkinda bilgi almak için Micromax X500 yorum verilen asagida okuyabilirsiniz.

Micromax X500 son teknoloji ve harika görünüyor ile tasarlanmis son özelligi ile doludur böyle bir cep telefonu.

Bu Micromax telefon sik ve takdire yapar zarif tasarimi var. Bu çikolata form için tasarlanmis olmasina ragmen, benzersiz görünüyor. Bu cilali ve pürüzsüz siyah renkli vücutta kapli. Vücudu saga sola kullanilan malzeme çizilmeye karsi dayanikli ve metal oldugunu. Onun yüksek uç görünümünü gelistirir. Onun önünde bir tam dokunmatik ekrana sahip ve bu telefon için çok etkileyici bir görünüm verir.

Ön üzerinde büyük dokunmatik ekran bu telefon çok sik ve kullanisli hale getirir. Bu dokunmatik ekran anlamda akisi ile birlikte gelir. Ayrica, kolay fotograf ve ne zaman gibi ates yapar 5MP dijital kamera var. Bu sadece üst seviye cep telefonlarinda bulunan özelligi bir türüdür. Bu kamera yüksek çözünürlüge sahip ve bu yüz izleme, anti shake ve dahili LED flas gibi birçok teknolojik özelliklere sahiptir. Bu kamera ile, hatta karanlikta görüntü yakalayabilir.

Telefonunuzda böyle parlak bir kamera ile, kesinlikle bu telefon var ayni zamanda daha fazla bellek alani seviniriz. Bu dahili bellek 8 GB kadar büyük kadar genisletilebilir. Kolayca bu cep telefonu fotograf çok sayida saklayabilirsiniz.

Bu özelliklerin disinda, herhangi bir üst seviye cep telefonundan beklenen birçok özellik vardir. Bir müzik tutkunu iseniz, seçtiginiz müzik dinlemeden kalamam. Bu telefon çok formatli müzik çalar ile donatilmistir. Destek için büyük bir bellek ile, müzik dosyalari çok yükleyebilirsiniz. Baglanti Bluetooth, GPRS / WAP ve internet tarama özellikleri sunlardir bu telefon saglanan sahiptir. Bu herhangi sorunsuz internet taramak izin vermek için Opera Mini Web Tarayicisi ile donatilmistir.

Micromax CDMA cep telefonu çok sayida üretmektedir. Eger Micromax cep telefonlari hakkinda daha fazla bilgi edinmek istiyorsaniz, taninmis bir online magaza ziyaret etmelisiniz.