BlackBerry Curve 8310 cep telefonu

Blackberry Curve 8310 bir gergin modem özelligi ile etkindir. Sonuç olarak, bu dizüstü veya PC için kablosuz modem gibi davranir. Yani, her yerde ve her yerde kullanabilirsiniz. Ayrica bögürtlen haritalari ile etkindir. Bu, bilinmeyen yollari arasinda kolayca gezinmek yardimci olur. Çok cazip özellikleri ile, Blackberry Curve 8310 kalbini çalmak için yolda.

temel özellikleri
Blackberry Curve 8310 sahip oldugu en önemli özelligi profesyonel isleri, yani gizliligini saglayan Kurumsal Data Access özelligi olmasidir. e-posta ve önemli belgeler, internet kullanin. Bu tam bir kolaylikla bir bilgisayar kullaniyorsaniz gibi ile tüm ofis isleri yapmak saglayacak bir QWERTY klavye ile etkindir. Bu resim mükemmel kalitesi elde bir sonucu olarak bir TFT ekrana sahip. Blackberry Curve 8310 320 x 240 yüksek çözünürlüge sahip ve 65.000 renk ile donatilmistir! Simdi bu gerçekten cazip! Bu ile gördügünüz her görüntü renkli ve ferahlatici olmasi gerekir. Ancak, ikinci bir ekran yok.

dizayn
Blackberry Curve 8310 bir Bar seklinde gelir. Bu profesyonel bir görünüm kattigi resmi siyah renkte geliyor. Genisligi 60 mm, derinligi 15,5 mm ve uzunlugu 107 mm’dir. Blackberry Curve 8310 111 gram agirliginda. Agirligi biraz hayal kirikligi özelliktir ancak teslim performans gerçekten etkili oldugu için bu yönünü göz ardi gerekir.
Blackberry Curve 8310 bir telefon rehberi ve arama kayitlari ile etkindir. Sonuç olarak, olan çagri bazi kaçinilmaz nedenlerle cevapsiz herhangi birine geri alabilirsiniz. Bu 64 MB dahili hafizaya sahip.

yönetici özellikleri
Blackberry Curve 8310 gerçekten cazip yönetim özellikleri ile etkindir. Bu veri kolay bir is transferi yapacak bir Bluetooth baglantisi ile etkindir. Blackberry Curve 8310 bir veri sorunsuz ve tel bedelsiz saglar. Bu sizi tatmin etmezse, ayni zamanda USB cihaz ile veri transfer olabilir.
Bu siyah güzelligi ile, ayni zamanda sizin gibi her yerden internet erisimi olabilir. Blackberry Curve 8310 GPRS ve WAP ile etkindir. Bu POP3, IMAP ve web tabanli e-posta hesaplarini destekliyor. Sonuç olarak, zaman ve en önemlisi, altin firsat kaybetmeden müsteri ve e-posta gönderip alabilirsiniz. Internet baglantisi daha hizli için, Dört bant ile donatilmistir. Blackberry Curve 8310 JAVA MIDP 2.0 ile etkindir.

eglence özellikleri
Blackberry Curve 8310 sizin yönetici ihtiyaçlari ile ilgilenen sadece. Ayrica onun tam degerini sizi eglendirir emin olur. Bu MP3, MIDI, AAC ve WMA gibi müzik formatlarini her türlü destekleyen bir müzik çalar ile etkindir. Kaliteli videolar için, MPEG4 ile etkindir. Blackberry Curve 8310 olan bellek uzatilabilir bir microSD kart ile birlikte geliyor. Ayrica güzel tiklayarak yaratici içgüdülerini kesfetmek için olsun insa kamera ile seçtiginiz enstantane. Bu dijital zum ile 2.0 megapiksel kamera. Ayrica flas ve video kaydedici ile etkindir.

sonuç
Bu Blackberry Curve 8310 sen göge saglayacak mükemmel bir GSM yakisikli oldugunu. Bu mükemmel eglence özellikleri ile bir iskolik yapmadan profesyonel hayatinda basarili yardimci olacaktir.