nokia 8600 – çarpici görünüyor ve high-end özellikleri ile bir cep telefonu

Cep telefonlari günümüzde heyecan verici özellikleri ve sasirtici islevleri destegi ile güç evler haline gelmistir. Bu cihazlar 3G, Bluetooth ve Java gibi parlak teknolojileri ile yüklenir. Fotograf görüntülerken bu telefonlarin TFT ekranlar büyük netlik sunuyor. Üstün yetenekleri ile güçlendirilmis, bu telefonlarin ultra-modern bir tasarima ve modern kullanici ihtiyaçlarina göre tasarlanmis özelliklerin kapsamli bir listesini ile birlikte gelir. Görüntüleme imkanlari, ates düzenlemek ve diger cihazlar görüntüleri paylasmaniza olanak tanir. Etkileyici özellik listesi nedeniyle, bu araçlar multimedya telefonu olarak çagrilabilir. Ayri güzellik güçlü ve gelismis fonksiyonlari ile birlikte böyle bir Nokia cep telefonu Nokia 8600 oldugunu.

Nokia 8600 sik ve çekici özellikleri ile bir yüksek sinif bir telefon. Bu yakisikli multimedya özellikleri çok çesitli 2 megapiksel kamera, TFT renkli ekran, anlik mesajlasma, polifonik zil sesleri, vb kamera kaliteli görüntü ve kayitlari video klipleri verir içerir. Bluetooth, diger uyumlu cep telefonlari için video klipler veya baska bir veri aktarimi. 128 MB dahili hafiza da yakisikli dosyalari çok saklamak için yeterlidir. Sik ve zarif telefon Bluetooth ve GPRS gibi özellikleri ile en iyi baglanti sunuyor.

Internet tarayici XHTML biçimlerde web sayfalarini göz atmanizi saglar. MP3, MIDI, AMR, AAC, AAC +, eAAC + ve WMA gibi çesitli biçimlerini destekler anonim medya oynatici ile sinirsiz müzik keyfini çikarin. Sesli streaming A2DP ve FM radyo ile kendinizi eglendirmek.

128 MB dahili hafiza oldukça kolay tüm görüntüleri ve video klipleri saklamak için yapar. Nokia 8600 cep telefonu tüm önde gelen müzik formatlarinda dosyalarini çalmak için kullanilabilecek bir müzik çalar ile kurulmustur. Böylece kullanici kendi müzik eglence alma konusunda endiselenmenize gerek yoktur. Telefon onun bos zamanlarinda sirasinda kullanici mesgul tutacak birçok uygulama sahiptir. Bir müzik keyfini çikarmanizi saglar FM radyo baska bir eglence seçenegi son gelismelerden ile güncel kalmak ve haber dinlemek vardir.

PC Suite uygulamasini kullanicilarin PC ile cep telefonu senkronize etmenizi saglar. Fotograflariniz Nokia 8600 görüntüleme özellikleri ile kolayca düzenlenebilir. Dahili 128 MB bellek tüm gerekli dosyalari depolamak için yeterli yer olusturur.

Kullanici kolayca online cep telefonu magazalarinda cazip Nokia 8600 firsatlar bulabilirsiniz. En son cep telefonlari ile birlikte indirimler ve sasirtici ücretsiz hediye alin.