profesyoneller uygulamalari

Günümüz is dünyasinda, acimasiz ve sürekli bunu yapmak için en büyük yollarindan biri bulundugunuz degisen mali ortam dikkate alarak olmasi size dogru gider gibi nasil takip kontrol saglayan bir cihaz var olan para harcandigini. Eger bir Apple iPhone varsa, daha büyük olasilikla detay ve organizasyon gerektiren bir hayatim var. Bu mali gelince, son derece para etrafinda atilan olmadigindan emin olmak için organize edilmelidir. Ve Eger bir iPhone varsa, cihaziniza uygulama eklemek mümkün, bu hayatinizi düzenlemenize yardimci olacaktir. IPhone için en iyi verimlilik uygulamalari biri JustAddMoney Gider Tracker.

Bu inanilmaz uygulama size para izlemenize olanak saglayan degil, ayni zamanda bir çok kullanici online izci ile bu bilgileri paylasmak edebiliyoruz. Bu sürekli sirketin finansal gelismelerden haberdar olmak isteyen bir is için idealdir. Bu uygulama ile, çek girerek, gerçek zamanli olarak giderleri güncellemek edebiliyoruz, makbuzlar, kredi karti alisveris ve hatta ne kadar para su anda sahip. Eger gider izci ek kullanici eklemek mümkün oldugu için, bir sonraki büyük satin alma yapmadan önce herkes harcamis ne kadar para görebilirsiniz.

Bu uygulama hakkinda en ilgi çekici özelliklerinden biri de dogru ne kadar karmasik olursa olsun, sizin mali yönetmek nasil oldugunu. Eger bir is çalistiriyorsaniz, ve siz karar onlar için bir hesap olusturarak bunu yapabilirsiniz daha fazla güncel mali olaylar tüm çalisanlara bir hale getirmek istiyoruz. Bir hesap olusturduktan sonra, bu hesaplardan para transferi gider kategoriler organize ve hatta belirli bir tarihe göre mali raporlar olusturabilirsiniz. Bu mali raporlar son derece organize ve anlasilmasi kolay devam edecektir.

Ayrica, bu uygulama oldugunda, harcanmistir ne kadar para için gerçek zamanli güncellemeler var, ve nerede olabilir. Bu kontroller banka ile temizlemek için bekleyen size zaman kazandiracak, hem de size kredi karti fatura beyani açtiginizda sürpriz olmaktan devam edecektir.

Için baska büyük uygulama is fikirli, hem de bilgi gizli tutmak isteyenler, Mobil Password Safe oldugunu. Bugünün dünyasinda, bu hassas sifreleri tüm saklamak için güvenli bir yerde olmasi çok önemlidir ve ne bu cep telefonu daha iyi bir yer oldugunu. Her zaman bu sifreleri erisebilir, ancak, sadece sifreleri bu erisim elde edebiliyoruz. Bu sistemin nasil sizin sifrelerinizi için etiket olusturun ve sonra uygulama içinde gerçek sifre konur.

Sifreler aslinda tarayiciniza desifre edilir böylece yaptiktan sonra, hangi düz metin çesitli sunuculara transfer asla anlamina gelir. Böyle yaparak, bu sifrelerinizi kesmek asla anlamina gelir ve% 100 emniyet ve güvenlik ile saglanir. Hassas yerlere birçok sifreler varsa sadece online bankacilik sifrenizi daha da korunmasini istiyorsaniz, ya da, bu uygulamayi seveceksiniz.