Sony Ericsson C903 yorum – bir dolu bir özellik kayar kapakli cep telefonu

Sony Ericsson C903 – Sony Ericsson Cyber-shot kamerali cep telefonlari serisinde en son cep telefonu yayimladi sadece etti. Bu kolay ve eglenceli halindeyken yourphotography yapar. Bu çok sik ve yaratici Cyber-shot cep telefonu. Bu telefon kolay fotograf hem de genel olarak harika bir multi-medya telefonu olma snap yapar. Ayrica yol, nerede olursaniz bulmak için saglayacak bir GPS sistemi içerir. Sony Ericsson Glamour Kirmizi, Lak Siyah ve Techno Beyaz gibi, C903 üç renk seçenegi sunar. O da için özellikleri hakkinda biraz daha konusalim.

Sony Ericsson C903 otofokus, LED flas, görüntü ve video sabitleyici ve 16x dijital zoom ile bir 5MP kamera ile geliyor. Kamera ihtiyaçlarini alarak fotograf 2592 x 1944 piksel çözünürlükte görüntü yakalamak olabilir. Ayrica video kaydi için yetenegidir kamera ile birlikte. Bu güçlü bir kamerali cep telefonu, ama Sony Ericsson C903 daha fazla özellik ve fonksiyonlari ile saglayabilir.

Lütfen iletisim için uyari ve Poly zil sesleri dahil titresimli, video arama, hoparlör var ihtiyaci var. Eger eglence konusuyoruz, C903, video akisi, hareket oyun, 3-D oyunlar, video izleme, Java, Tracker, TV çikisi, FM radyo, You Tube, Medya ve gibi eglence seçenekleri genis bir yelpazede sunar a Walk Mate. Birden çok mesajlasma seçenekleri olan bir telefon istiyorsaniz, o zaman C903 sizin için bir telefon. Sen Chat görüntü, IM, Ses kaydedici, e-posta, SMS, MMS, E-posta, Exchange ActiveSync ve akilli metin girisi gibi seçenekleri bir dizi düsünce aileniz, arkadaslariniz ve diger insanlarla görüsebilirsiniz. Web tarama ihtiyaçlari için, C903 fotograf için Picasa, Web beslemeleri, tam bir Internet deneyimi için NetFront web tarayicisi ve fotograf beslemeleri içerir.

Bu gerçekten Size kolaylik saglayacak ve size Cyber-Shot hattindan bekledigi bu tam multimedya deneyimi verecek bir dolu bir özellik telefonu. Örnegin, orada tüm müzik severler için, Sony Ericsson C903 müzik gibi AAC ve MP3 sesleri hem de bir medya oynatici, Mega Bass, Track ID ve Play Now sahip olmak dahildir. Ayrica albüm hem de bu tip bir telefon için standart Bluetooth stereo dahildir. Bu tür PictBridge gibi özellikleri ile baglantisi, USB yigin depolama ve destek, Senkronizasyon, Bluetooth teknolojisi ve tüm dahil bir modem gelince C903 de en üst düzeydedir.

Konum hizmetlerini, bir Wayfinder Navigator, Google Maps, AGPS ve Cografi Etiketleme ile saglanir. Bu Geo Caching dahil, özellikle eglenceli hale getirir. C903 de yolda iken tam organize tutmak için böyle bir zaman gibi ajanda hizmetleri, çalar saat, görevler, Uçus modu, Hesap Makinesi, telefon rehberleri, takvim ve notlar ile birlikte gelir. Tam olarak C903 özellestirebilirsiniz böylece ayni zamanda otomatik döndürme, duvar kagidi animasyon ve resmi duvar kagidi içerir.

Sony Ericsson C903measures 16x49x97mm ve ayni zamanda Micro Stick bellek saglayacak 105 MB bellek ile 2.4 inç ekran boyutuna sahip. Ana ekran, bir canli ve keyifli bir izleme deneyimi saglayacak bir çizilmeye karsi dayanikli, 262.144 renk ekran. Standart bir Li-Po 1000mAh pil ile çalisan, size 400h kadar bir bekleme süresi ve 10h kadar bir konusma süresi var. Sony Ericsson C903 geçerli oldugu aglar, GSM, GPRS, HSPA ve UMTS KENAR olacaktir. Sony Ericsson C903 seçilmis pazarlarda 2009 yilinin ikinci çeyreginden itibaren mevcut olmustur. Bir çok kapasiteli telefon istiyorsaniz, islevsellik ve form için en iyi seçimdir.