bir kitle itiraz ile Samsung U900 ruh çok fonksiyonlu telefon

Cep telefonlarinin en temel arti nokta sizin ev disinda olsa bile bagli tutar, aslinda yalan. Kablosuz telefonlar sürekli müsterilerine bagli kalmak için nerede olursaniz olun, gerek üst isadamlari ve yöneticiler için çok avantajli kanitlamistir. göz önünde cep telefonlarinda bu tutarak ilk evlerinin disinda bile sürekli bagli kalmak için kullanicilara yardimci olmak için baslatildi. Bu cihazlarin en büyük katki her iki yüklemek için pahali hem de zor olan sabit hatlari telefonlarinda bagimlilik geçersiz, bu idi. Ancak, en etkileyici aslinda bugünün cep telefonlari çok gelisti ve artik basit arama ve mesajlasma ile sinirlidir var olmasidir. Yüksek son yakisikli bir dizi veri aktarimi tesisleri, internet, kamera vb gibi üst düzey özelliklere sahip en ünlü cep telefonu biri Samsung U900 Soul gibi birçok özelliklere sahip olan geldi.

Ne bu telefon hakkinda en özel zaten gençler arasinda büyük bir yaygara yaratti mükemmel yüksek çözünürlüklü kamera. Toplumun gençlerin moda tadi göz önüne alindiginda, bu okul yani sira mükemmel kamera ve ses sistemi ile birden fazla özelliklere sahip telefonlar gibi üniversite ögrencileri oldukça açiktir. Bu yüksek birden çok seçenek ile son kamera gibi birden fazla ses / video formatlarini destekleyen medya oynatici olan bu yakisikli basarisi için en hakim nedenidir.

Infact, profesyonellerden olusan bir dizi de hem 2G hem de 3G ag baglantilarini destekleyen mükemmel kapsama alani için bu yakisikli güvenen baslamistir. Bu ne tam ag destegi, olursa olsun, garanti eder. Ag sorunu genellikle çogu kullanici için ortak bir sikayet olarak ortaya çikiyor. Bu sorun kalici olarak Samsung U900 Soul çözüldü. Simdi, ormanin en yogun yoluyla seyahat ya da dünyanin en ücra köyde kaliyorsun bile, arkadaslariniz, aileniz hem de meslektaslari ile bagli kalabilir.

Bu cep sik ve akilli bir görünüm de insanlarin çok sayida etkiledi. Sadece tasimasi kolay olmayan bir hafif flip cep degil, ayni zamanda sizin moda bölüm gösteris yapmak için en iyi seçimdir. Samsung U900 Soul tarafindan saglanan Internet baglantisi çok daha ilginç sörf web yapar WAP tarayicilari ile birlikte hizli ve kesintisiz baglanti garanti eder. Bunun disinda, kaliteli bir hafiza karti ile birlikte tesis transfer birden çok veri bu cep çok daha ilginç kullanmayi kolaylastirir. Yetiskin bir dizi de, çünkü SMS, EMS, MMS ve e-posta gibi çoklu mesajlasma tesislerin varligi bu cep sevme baslamistir. Hatta bazilari, çünkü gerçekçi ses efektleri ile mükemmel müzik kalitesi saglar stereo FM radyo varligi sevdim. Ne tamamen benzersiz bu telefon Yüz tanima, görüntü sabitleyici, genis dinamik aralik ve daha birçok yer aldigi kameranin ek fonksiyonlar yapmis. Bu yenilikçi yüksek son özellikleri ile, bu son zamanlarin en çok begenilen widget biri haline gelmistir oldukça açiktir.