htc hd7 samsung galaxy s gibi bir pive mega-piksel kamera sunuyor

Microsoft tarafindan üretilen son Windows Phone 7 isletim sistemi vitrin için, HTC yeni akilli telefon modelleri bir dizi baslatti. Her biri etkileyici, olarak eglence, verimlilik ve baglanti açisindan insanlari büyülemek için çesitli etkileyici özellik içerir HTC HD7 oldugunu.

122 Ölçme x 68 x 11.2 mm, HTC HD7 oldukça kompakt model olan, ama yine de mükemmel telefonun ön yüzünde büyük bir S-LCD kapasitif dokunmatik ekran (4.3 inç) sigabilir. 16 milyon renge kadar bir ekran ile, ve ayni zamanda oyun için HD fotograf ve video görüntüleme için sadece mükemmel. 480 x 800 piksel çözünürlük sizin için kullanmak ne olursa olsun üstün kaliteli bir gösterim garanti eder. Dokunmatik ekran Microsoft’un isletim sistemi devrimci ve kullanisli kiremit düzeni kullanarak, kullanici arabirimi gezinmenin mükemmel bir yol saglar. Kullanicilar çok çaba olmadan ariyor tam olarak ne bulabilirsiniz. Bu dikkate teknolojinin dahil düzeyde alarak, telefon kullanimi son derece kolaydir.

Çesitli dosyalari saklamak için genis bir iç telefon rehberi ve 8 GB dahili hafiza sunan kisilerin neredeyse sinirsiz sayida tutabilir. Kesinlikle 8 GB yeterli çogu insan için daha fazla olarak kullanilabilir dahili depolama Bu düzeyde temelde, ek depolama ihtiyacini ortadan kaldirir.

Internet erisimi 7.2 Mps kadar bir hiz ile (Müsait) 3G kapsama alani ile yapilir ise HTC HD7, GPRS ve EDGE, sinif 32 sürümlerinde saglanan her iki araciligiyla hücresel aglara baglanir. Wi-Fi yüksek hizli internet erisimi saglayan yerel kablosuz aglar üzerinden internet baglantisi için de mevcuttur. Yakisikli mikro USB ve Bluetooth baglantisi üzerinden uyumlu donanim baglanir.

Yakisikli 2592 x 1944 bir piksel çözünürlükte, üstün kaliteli fotograf alir, 5 mega piksel dijital kamera bulunuyor. Kamera Çift LED flas, otofokus ve (GPS ile) fotograflarin çekildigi cografi konumu tanimlar geo-tagging içerir. Kamera ayni zamanda 720p mükemmel kalitede HD video çekmek için kullanilabilir. Site için özel bir müsteri oldugu gibi video çekiminin kolayca YouTube’a yüklenebiliyor.

Microsoft Windows Phone 7 isletim sistemi Pocket Office (MS Office belgeleri uyumlu), Bing Maps arti Twitter ve sosyal ag taraftarlarin memnuniyeti için Facebook entegrasyonu gibi özellikler içerir.

Yakisikli isletim sistemi basariyla kullanicilarin istemi kullanici deneyimi sunan, 1 GHz Qualcomm Snapdragon islemci nedeniyle sorun olmadan zorlu uygulamalar yönetebilirsiniz.

HTC HD7 kadar son zamanlarda için, kategorik bir model çift ve çok az isletim sistemleri egemen olmustur, akilli telefon pazarinda serinletici bir alternatiftir. Bu özellikle tamamen yeni ve farkli bir sey bir sey ariyor olanlar böyle popüler bir yakisikli neden temel sebebi.