HTC Wildfire popülaritesini bir orman yangini gibi yakaliyor

HTC Wildfire bu çok popüler HTC arzu mini versiyonu gibi ve siradan insanlarin ihtiyaçlarini karsilamak için daha düsük fiyatli bu yana en 2010 telefon aranir. Bu para için olaganüstü deger sunuyor. Bu oldukça yeni ve saygin Android 2.1 isletim sistemi ile donatilmistir. Akilli telefon portre ve manzara modunda, otomatik odaklama ile 5 megapiksel renkli kamera izlenebilir bir 3,2 genis dokunmatik ekran gibi sasirtici özelliklere sahip, flas ve cografi etiketleme, Wi-Fi internet baglantisi, 3G ag, GPRS, GPS, optik trackpad ve HTC Sense UI.

Wildfire genç için bir apt telefon ve dini sosyal ag trendi takip internet anlayisli nesil. Mobil Wi-Fi internet olanaklari sayesinde Twitter, Facebook, MySpace vb gibi popüler sosyal ag sitelerine baglanabilirsiniz Ayrica Google Arama, YouTube, Picasa, Gmail, Gtalk ve Google Maps gibi uygulamalar yerlesik vardir. Navigasyon için hotspot yerleri ve GPS için yurtdisinda, Wi-Fi kullanimi için dolasim dört bant gibi baglanti seçenekleri dikkate deger bir dizi vardir. Yeni nesil mobil internet dostu uygulama övünme bu özel HTC modeli ile diger yenilikçi özellikleri bir bolluk vardir. Bu özellikler, hepsi ayni ekranda arkadasinizin Facebook güncellemeleri, mevcut Tweets ve Flickr fotograflari görebilirsiniz Friend Stream olarak adlandirilan uygulama içerir.

Bir arkadasiniz size aradiginda arayan kimligi sadece isim ve numara ve arayan bir resim daha gösterir. Bu arkadasinizin Facebook durum ve dogum tarihi görüntüler. Dogrudan telefonunuzdan bunlari size göndermek istediginiz olanlar için en sevdiginiz uygulamalar baglantilar gönderebilirsiniz. , Arama manifatura ve e-posta sadece uygulama Insanlar Widget kullanarak ekrani üzerindeki bir musluk ile yapilabilir. Eger Atilim Daha denir kullanarak uygun her araciligiyla geçis yeri de yedi ana ekran bir seçim var. Tarama portreden manzaraya online video, tutam-to-zoom sayfa yeniden boyutlandirma ve otomatik rotasyon için tam Flash destegi ile daha iyi olmamisti. Bu akillica kimin aradigini ve ne zaman muhtemelen telefonla açtiginizda görmek için telefon almak gibi zil sesi en kisa sürede düser böyle programlanmis çünkü telefonun kendi basina bir ömrü vardir gibi telefonu melodi özellikleri ile daha Bir toplanti ya da konferans mesgul, telefon tamamen zil ve sessizce bir mesaj alir durdurur.

Su anda piyasada bu cep sunulan firsatlar hiçbir eksiklik yoktur. Bu firsatlar gitmek gibi benzeri ücretsiz sim ve, sözlesme fiyatlari ödeme gibi farkli programlari çerçevesinde sunulmaktadir. Bu firsatlar dizüstü bilgisayarlar, LCD TV, iPod, video oyunlari ve playstation ve benzeri içerebilir ücretsiz hediye gibi cazip teklifi ile ilgili zaman zaman da vardir. Simdi git ve güvenilir web siteleri üzerinden online sunulan en iyi anlasma kapmak.