Nokia 6700 classic – uygun bir fiyata zengin özelliklere sahip telefon

Nokia 6700 Classic oldukça popüler olan Nokia 6300 yükseltme sürümü olarak çagrildigini. Diger bir deyisle, zaten tasan özellikleri listesine bazi daha fazla özellik eklemek ve tasarim tüm yeni 6700 sürümü olmanin sonucu biraz çeki düzen vermek. Zarif krom gövde içine sarilmis bir isleyebilir daha fazla özellik, ve çok uygun bir maliyetle bu. Gerçekten de son yillarda Nokia tarafindan tanitilan iyi yönlü araçlar biri.

Ekrani sayesinde zahmetsiz kolaylikla video izlemek saglayan, parlak ve canli. Nokia zarif özel bir mobil YouTube uygulamasi ekleyerek bu özelligi avantaj aldi. Kullanicilar ayrica bu gadget özgü bazi yenilikçi özelliklere sahip. Bu sadece düz bir yüzey üzerinde telefon çevirerek susturulmasi saglanir. Paslanmaz çelik gövdeli, parmak izi için biraz duyarli olmak olsa, piril parlar. Genel olarak, ayni zamanda zarif, sik ve kompakt-tüm tasarim üzerinden yipratmak için çok az var.

Nokia 6700 classic kullanimi çok çaba harcamadan kolay eski güzel arayüzü ile geliyor. Korkutucu bir hizda etrafinda sikistirma navigasyon sadeligi gerçekten takdir deger. Cep telefonu kullanicilari onlarin arkadaslari ve tarzi sosyal daire ile irtibatta kalmak için izin verir. Bunun nedeni herhangi sorunsuz SMS, MMS, IM ve E-posta bestelemek için kabiliyetini oldugunu. Disinda bu komik mesajlari alisverisi, kullanicilarin ayni zamanda sosyal ag sitelerine erismek ve sag en son dedikodu içine alabilirsiniz. Gadget saglam ve güvenilir bir tarama saglayan iyi bir Internet destegi sahiptir. Hem tam HTML hem de mobil versiyonu web sayfalarini görüntülemek.

6700 baska bir yildiz özelligi de gelismis kamera fonksiyon. 5.0 mega piksel ve LED flas da, hatta los isik kosullarinda bazi kalite çekim yakalama yetenegine sahiptir. Ayrica, cep telefonu ayni zamanda saniyede 15 kare 640×480 çözünürlükte video kaydi destekler. Bu nedenle, kullanicilarin kolayca onlarin arkadaslari bu eglenceli fotograf çekmek ve hizli bir sekilde çevrimiçi paylasmak, hem de hareket halindeyken bazi unutulmaz video kaydi. Nokia ayrica özel medya oynatici ile müzik severler göz önüne verdi. MP3, AAC ve WMA gibi ses codec genis bir yelpazede oynar, onlar gibi hissediyorum zaman kullanicilar büyüleyici müzik çalmak için izin. Çalma listenizi siralama böylece Sanatçi, Albüm, Playlist ve üzerinde yapilabilir hangi kolaydir.

Medya oynatici araciligiyla oynamadan önce kendi müzik koleksiyonu saklamak için nereye kadar merak tüm bu okuyucular için, burada iyi bir haber. Nokia 6700 classic iyi bir hafiza özellikleri ile birlikte geliyor. Bu nedenle in birlikte 1 GB kart ile dahili depolama bir 170 MB agir veri depolama ihtiyaci olan kullanicilarin kolayca doya sevdikleri sarki, video ve diger dosyalari bellek yükseltme ve depolayabilirsiniz. Yararlanmak için çok gelismis Nokia maps gibi faydali araçlari da vardir. Facebook, YouTube ve MySpace kendi özel uygulamalari, tüm daha ilgili bu gün bir özelligi ile kolayca erisilebilir.

Genel olarak, 6700 klasik bir bütçe anlayisli, fonksiyon zengin telefon arayisi için mükemmel bir çözümdür. Bazi yenilikçi uygulamalar, çekici görünümü ve uygun bir maliyetle özellikleri-tüm gelismis ile kendinizi simartin.