nokia 7310 süpernova ve Nokia N96 – için ideal bir cep telefonu hayatinizi hizli ve kolay hale

Cep telefonlari tüm dünyada en çok satan araçlar biridir. Arkasindaki baslica nedeni iletisim ihtiyaçlarini yerine getirilmesidir. Ama, bunun disinda, artik daha fazla insan tarzi kriterlerini karsilayan bu araçlar için gidiyoruz. Modern Cep Telefonu insanlar yüksek teknoloji biçimleri içine kendi yasam tarzina dönüstürmek için yardimci gelismis özellikleri bir bol güç dolu gelir.

Uluslararasi pazarda orada cep telefonu üreticileri çok sayida vardir. Tüm üreticileri, müsterilerine dünya standartlarinda sunan odakli ve sik cep telefonlari vardir. En iyi cep telefonu seçiminde, bu yüzden günümüzde gerçekten zor hale gelmektedir. Ancak, tüm üreticileri arasinda, tüm dünyada çok popüler ve en çok satan cep telefonlari Nokia oldugu fark edilmistir. Nokia cep telefonlarinin basarisinin arkasindaki temel nedeni üstün kalite ve yüksek performans onlarin mükemmel bir kombinasyonu. Tüm modeller halkinin tüm modern gelismis ihtiyaçlarini karsilamak gelismis özellikleri ve görevlileri ile donatilmistir. Onun Nokia 7310 Supernova ve Nokia N96 kaliteli telefonlar tanitan üstünlügünü mükemmel bir örnektir.

Tipler ve Gösterge birimi
Nokia 7310 Supernova cep telefonu ultra-hafif ve sik boyutlari ile birlikte gelen bir basit görünümlü yakisikli oldugunu. Sadece 83 kilo gram ve 106.5 x 45.4 x 12 mm boyutlarinda için, yüksek kolayligi ve gelismisligi ile cep telefonu tasimak mümkün olacak. Onun 2.0 inç TFT ekran 16 milyon renk ve 240 x 320 piksel çözünürlügü destekliyor. Bu yüksek çözünürlüklü ve renk destegi için, tam tüm gelismis özellikleri tarama keyfini olacaktir.

Öte yandan, Nokia N96 cep telefonu mükemmel sirket yöneticileri elinde uyacak ideal yüksek teknoloji cep telefonu gibi görünüyor. Bir çift sürgülü tasarimiyla, biraz agir ve Supernova daha kalin boyutlari sahip. Ama bunu için, yakisikli tasiyan bir sorun olmaz. Bu zarif cep telefonu Supernova gibi, 16M renk ve 240 x 320 piksel çözünürlügü destekleyen bir 2.8-inç ekran ünitesi sahip. Bu mükemmel renk ve içine video izlemek tam zevk almak için çözünürlük destegi oldugunu.

Internet erisim
Nokia 7310 Supernova cep telefonu araciligiyla Web erisim gerçekten olaganüstü bir duygu. Bunun nedeni, sinif 32 GPRS ve EDGE teknolojileri var, bununla birlikte, cep telefonu kullanicilari herhangi sorunsuz çok yüksek bir hizda ve Web’i taramak saglayan WAP 2.0/xHTML özellikli Web tarayicisi ile geliyor.

Supernova gibi, Nokia N96 cep telefonu sinif 32 GPRS ve EDGE teknolojileri ile birlikte geliyor. Bu nedenle, size inanilmaz bir hizda Web’i taramak mümkün olacak. WAP 2.0/xHTML tarayici ile birlikte, ayni zamanda kullanicilarin bu yakisikli ile yüksek kaliteli Web erisimi mümkün olacak hangi HTML özellikli Web tarayicisi ile donatilmistir.

Fotograf ve video yakalama
2 mega piksel kamera ile, Bu gelismis cep telefonu yüksek kalitede fotograf ve video çekmek için etkindir. Onun kamera kullanarak, kullanicilarin 1600 x 1200 piksel çözünürlükte fotograf çekmek mümkün olacaktir.

Nokia N96 cep telefonu Supernova çok daha güçlü bir kamera ile donatilmistir. Onun 5 mega piksel kamera kullanicilarin 2592 x 1944 piksel çözünürlükte fotograf çekmelerine olanak taniyor. Carl Zeiss optik, otofokus teknoloji ve yardimiyla dahili flas, kullanicilarin mümkün yakalama gerçekten üstün kalite fotograf ve video olacaktir. Onun ikinci VGA video çagri kamera da düzgün video arama yapmak için idealdir.

Ek özellikler
Bütün bunlarin disinda kullanici dostu özelliklerinden, Supernova çesitli gelismis ve verimli özellikler ile birlikte geliyor. Bunlardan bazilari MP3/AAC/AAC olan + / eAAC + / WMA çalar, MPEG-4 çalar, Xpress-on 3D dokulu tasarimlar, Macromedia Flash Lite 2.1 ve daha birçok kapsar. Tüm bu özellikler kullanicilarin günlük isleri gerçeklestirmek için gerçekten faydalidir.

Öte yandan, Nokia N96 de hayat basit ve hizli yapmak yüksek teknoloji özellikleri bol ile donatilmistir. Bunlardan bazilari GPS alicisi, A-GPS fonksiyonu, DVB-H TV yayin alicisi, MP3/AAC/AAC + / eAAC + / WMA çalar, 3.5 mm ses çikis jaki, TV çikisi, RDS ile Stereo FM Radyo ve daha birçok yerlesik olan .