ücretsiz bir cep telefonu almak için nasil – hileler biliyorum

Imkansiz bir sey bugün yok – sadece bunun için yeterince güçlü dilemek ve onu bulmak için bilmek gerekir. Ayni ücretsiz cep telefonlari almak için geçerlidir – Eger basit hileler bir dizi uygulayarak hayal edebileceginiz en faydali pazarlik bulabilirsiniz. Tabii ki, yaninizda irade ve motivasyon olmasi zorunludur. Bu arastirma ve mükemmel bir cep telefonu için en iyi anlasma tespit için zaman ve çaba yeterli miktarda adamak zorunda. Bu eski ve basit degil yalnizca belirli modellerde alabilirsiniz akilda tutmak önemlidir, ama en son ve en piyasaya çikti.

Muhtemelen bir ücretsiz cep telefonu almak için en iyi yolu hiçbir ücret için cihazin kendisi sunan belirli bir plan bulmaktir. Hala belirli bir sabit tutar esit aylik ücret ödemek ve nispeten kisitlayan sözlesme imzalamak zorunda olacak olacaktir. Eger rüya telefon almak Bir kez oldukça uzun bir süre için ayni sirket sopa ile olacak ve size telefonu plani iptal etmeye karar verirseniz, bir ceza ücreti ödemek zorunda kalacak. Eger hizmeti kullanmak arti ücretsiz gadget için makul bir aylik masraf varsa Yine de, size oldukça pazarlik yaptik emin olabilirsiniz.

Burada hile bu teklifi bulmak için nasil bilmektir. Onlar müsteri kazanmaya çalisiyor genellikle tanitim ve mevcut yeni bir sirket. Bu sirketler yerel veya ulusal olabilir, ancak en son telekom haber online takip ederseniz kesinlikle onlar hakkinda duyar. Genel olarak, farkli mobil sebeke operatörleri sik sik web sitelerini kontrol etmek kaçirmayin, her simdi ve sonra mükemmel teklifler var. Artik oldukça önemli hale geldi ve bunu yararlanmak gerekir cep telefonu satislarinda belirli bir desen vardir. Her zaman belli bir marka yeni bir model ayni cep telefonu bir önceki sürümünün fiyati önemli ölçüde düsüyor piyasaya çikar. Bu talebi azalir gibi, cep telefonu hizmeti sunan sirketler sözde stok kurtulmak ve ücretsiz olarak size sunmaya çalisiyoruz. Böylece, yeni sürümleri göz önünde bulundurarak ayrica ücretsiz cep telefonu firsatlar bulmak için nasil ipuçlari verebilir.

Oldukça pazarlik yapmak ve hiçbir sey ödemek için baska bir yolu ürün test katilmak isteyecektir bu teklifler için imzalayacak. Tüm süreç oldukça basit çalisir – yapmaniz gereken tüm test ve anketlere katilmak için sarki ve adres de dahil olmak üzere iletisim bilgilerini saglamaktir. O zaman hiçbir ücret ödemeden cihaz gönderilecektir ve sizin için seçtiniz programin kurallarina uymak zorunda olacak. Genellikle sürece istediginiz gibi için tutmak, böylece ücretsiz cep telefonu geri istenmez. Isin püf noktasi böyle bir test için sarki söylemeye nasil – Eger üretici ve perakendecilerin resmi web sitesinden bakmak isteyebilirsiniz. Ayrica daha fazla fikir almak için özel teknoloji bloglar ve forumlar kontrol etmelisiniz.

Ücretsiz bir cep telefonu almak için en kolay yolu, sinavlar birçok piyango, çevrimiçi ve fiyat gibi bir öge vermek TV oyunlardan biri katilmak etmektir. Bu günümüzde her yerde ve sarki kadar bile bir dakika almaz ve genellikle hiç hiçbir sey mal olacak. Sizin cep telefonu servis saglayici kesinlikle zamaninda hem de sadik olanlar için faturalarini ödeme müsterileri için bu tür ödüller olacaktir.