ünlü elektronik markasi unutulmaz yakisikli

Marka bir çok cep telefonu pazarinda bir çok popülerlik kazanmistir. Bazi büyük elektronik markalar da öne çikti ve büyük yakisikli bir sürü baslatti. Bu konuda alinabilecek böyle bir adi LG. Bu widget kullanicilari arasinda çok fazla çilginligi yaratti markadir. Bu modeller gelismis ve güncel özellikleri ile birlikte gelir.

Örnegin LG telefonlar biri iyi bir isim LG KU990 Viewty Gümüs. Bir tarafta, bu yakisikli güzel gümüs renk ise, kendi gelismis özellikleri zevk farkli bir tür saglar, harika görünüyor verir. Bu bir 3G özellikli gadget ve günümüz kullanicilari tarafindan gerekli tesislerin çogu vardir.

Araçlar arasinda veri transferi bu gün önemli bir görevdir. LG KU990 Viewty Gümüs cep telefonu en veri transferi tesisleri vardir. Kablosuz sistem türüdür Bluetooth,, bu widget mevcuttur. Tek kosul, bu tür video, ses vb gibi veri dosyalarinizi göndermek istediginiz yakisikli Bluetooth uyumlu olmasidir. Gadget gelen arama uyarilarina ve mesaj uyarilari için ayarlanabilir MP3 ve polifonik zil sesleri saglar. Ayrica, KU990 diger cep telefonlari veya bilgisayarlar ile baglamaniza izin veren bir dahili USB baglanti noktasi var. Bu seçenek ile kolayca tasiyabilir veya hedef cep telefonu ya da bilgisayara dosya kopyalamak. Ama soru, uzak kullanicilara veri göndermek için varsa, yapilmasi gereken ne, ortaya çikar. Ama onun mesajlasma hizmetleri ile bu islemleri yapabilirsiniz, merak etmeyin. Örnegin, videolar ve görüntüler, multimedya mesajlasma hizmetleri araciligiyla gönderilebilir. Bunun yani sira, ayni zamanda da kisa mesaj, EMS ve E-posta hizmetleri vardir.

Fotograf günümüzde çok zor degil. Çünkü, sen KU990 Viewty Gümüs de dahil olmak üzere hafif yakisikli ile yapabilirsiniz. Bu 2592E1944 piksel görüntü çözünürlügü gücüne sahip 5 mega piksel kameraya sahip. Bazi ek kamera Schneider-Kreuznach optik, otomatik / manuel odaklama ve flas flas çok gibi özellikleri vardir. Ayrica, ek bir VGA video çagri kamera da bu gadget mevcut oldugunu.

Bir müzik çalar yok ve KU990 Viewty Gümüs sahip ise, o zaman endise gerek yok. Telefonunuzda kendi dahili MP3, MPEG4, WMV, AAC ve DivX dosya biçimlerinde müzik çalmak için izin ses çalar. RDS ile Stereo FM eglence sevincini artirir. Bu akilli alette de önceden yüklenmis oyunlar oynayin. Internet, günümüzde çok gerekli olan, bu yakisikli da diger çagdas araçlar gibi kullanilabilir. HTML ve WAP dil destegi olan tarayici ile World Wide Web keyfini çikarin. Bu biçimleri gibi as.doc,. Xls,. Ppt,. Pps ve. Pdf PC dosyalari görebilirsiniz çok hangi yerlesik bir belge görüntüleyici vardir.

KU990 bir TFT dokunmatik ekran bulunuyor. Bu, ekrana dokunarak tüm fonksiyonlari saglar. Öte yandan, bir kristal berrakliginda görüntü ve 256K renk destekliyor. Ayrica, ekranin dekorasyonu için güzel duvar kagitlari indirebilir ve saklayabilirsiniz.

KU990 depolama alani hakkinda, bu dahili hafiza 100 MB. 2 GB ek bellek kendi karti yuvasina eklenebilir. Sen aranan 40 görebilirsiniz, 40 alinan ve arama kayitlari 40 cevapsiz arama. Bes yüz girisleri ortak kullanicilar için yeterli alan onun telefon rehberi, saklanabilir.

Bu LG KU990 Viewty Gümüs birçok çagdas olanlar gibi bir çok amaçli cep telefonu olarak hareket ettigini, emin içindir. Multimedya özellikleri bir sürü gadget modern araçlar tüm zevk verme yetenegine sahiptir. Umutla, LG gün kullanicilara daha fazla imkanlari saglamak geliyor bu tür telefonlar baslatacak.