Sony Ericsson k700i – basit looks__ ile inanilmaz bir cihaz satin

Sony Ericsson cep telefonlari alaninda bir markadir. Bu sirket bu sektörde birçok fantastik yakisikli katkida bulunmustur. Benzersiz görünüyor ve inanilmaz özellikleri bu üretici için önemli bir basari. Her zaman temel özellikleri tabii ile mobil kullanicilar için farkli cihazlar tanitti.

Sony Ericsson K700i bu aile için güzel bir ektir. Bu basit tasarimi ve daha iyi kullanimi ile birçok insan ikna etti. Bu cihaz sadece 93 gram agirliginda ve 99 * 46 * 19 mm boyutlara sahip. Bu ölçümler her yerde kolayca yapilabilir tasinabilir bir telefon yapmak. 65 bin renk ekran destekleyebilir bir 1.78 inç TFT ekran bulunmaktadir.

K700i telefon rehberinde 15 ürün ve 510 ögeleri saklamak için yardimci olur 41 MB dahili hafiza, ve gelen, aranan ve cevapsiz her çagirir 30 arama kayitlari sunmaktadir. Bu hizli dünyada, herkes cep telefonlari üzerindeki önemli postalari kontrol etmek istiyor ve bu biri için baglanti modlari gerektirir. Bu gadget baglanti ve veri aktarimi için seçenekler sunar ve bu GPRS, Bluetooth, Kizilötesi ve USB bulunmaktadir. Ve bu modlar iyi WAP 2.0 tarayici tarafindan desteklenmektedir.

Bu düsük bütçeli telefon 640 * 480 piksel çözünürlüklü çekim bir VGA kamera saglar. Ve bu baligi ile donatilmis LED flas de los isiklar parlak ve net görüntü almasina izin veriyor. Ayrica güzel anlari geri yardimci olur video klip yapma yetenegine sahiptir.

Mesajlasma amaçla, SMS, EMS, MMS, E-posta ve anlik mesajlasma gibi seçenekler vardir. Bu yakisikli tarafindan sunulan müzik seçenekleri FM radyo ve MP3 çalar bulunmaktadir. Özellikleri Bu tür yogun bir program içinde ara bir tür sunan mobil kullanicilar için rahatlatici bir deneyim saglamak. Bu cihaz Optik Gümüs ve Mavi Renkli Gümüs iki farkli renk mevcuttur.

Sony Ericsson K700i, standart Li-Po pil 7 saat kadar 360 saat ve konusma süresi kadar bekleme süresi saglar. Bu rakamlara göre, bu pil performansini islevlerine iyi güç sunuyor. Eglence için, çesitli web siteleri indirilebilir burada mevcut Java oyunlari oynayin.

Bu yakisikli diger ek özellikleri – SyncML, Organizatör, T9, Sesli arama / memo ve Görüntü düzenleyici. Bu ayirt edici özellikleri, diger modellere göre daha iyi bir telefon. Bu gün, bu cep telefonu satin almak çok zor degil. Farkli telefonlar büyük bir veritabanini tutar internette pek çok web sitesi bulunmaktadir. Bir kisi sadece bu siteleri ve belirli bir cihaz için arama oturum açabilirsiniz.

Burada varligini üyeleri tarafindan saglanan writeups yeni kullanicilar için oldukça yararlidir. Onlar farkli yakisikli dakika ayrintilari saglamak için bir rehber olarak çalisiyorum. Bu writeups yeni bilgiler ile ilgili ti cep telefonlari sunarak bu yararli kaynaklara katkida bulunabilir makaleler, bloglar, degerlendirme vs Ve herkes seklinde mevcuttur.

Sony Ericsson ailesine, Sony Ericsson K700i büyük bir ektir. Bu telefon ile donatilmis tüm temel özelliklere sahiptir ve harika görünüyor var. Bu yararli benzersiz özellikleri ile birçok kisi etkilemistir.