cep telefonu sirketleri bir tarafsiz bakmak Alltel

Çesitli çagri planlari diger birçok cep telefonu sirketlerinin aksine, Alltel Wireless sadece üç planlari sunuyor. Toplam Özgürlük Plani is yogun seyahat ve müsteriler ve ev ofis ile temas halinde tutmak, hem de aile isteyenler için idealdir. Hiçbir uzun mesafe ya da dolasim ücretleri ile Amerika Birlesik Devletleri içinde sahil kapsama sahil saglar.

Bu mobil ev dakikaya mobil 200 ve 3000 dakika zaman 1000 gece ve hafta sonu dakika ile 1000 arasinda alabilirsiniz. $ 39,99 ve $ 299,99 bir ay arasinda bu Alltel plani araliklari için maliyeti seçtiginiz zaman dakika miktarina bagli olarak. Planin dakika içinde aramalar için dakika basina maliyet tekrar seçilen zaman dakika düzeyine bagli olarak, $ arasinda .40 ile 0,20 $ oldugunu.

Alltel kapsami ile büyük sehirlerde en ortamda abonelerine sunmak için Ulusal Özgürlük Plani dayanir. Ancak, daha küçük sehirlerde ve kirsal alanlarda veya bu yerlere arama yapmak aboneler beklenmedik ücrete tabi olabilir. Yarar, ancak, Toplam Özgürlük Plani ile ayni fiyat araliginda dakika zaman daha fazladir. “Toplam Freedom” ayni miktarda sadece 200 verirken Örnegin Ulusal Özgürlük Plani, 39,95 $ için 450 dakika verir.

“Büyük Özgürlük” plani Alltel seyahat ya da kimin bir Alltel cep telefonu ile standart ev telefonu yerine düsünüyor bir çok yapmaz rahat kullaniciya sunuyor oldugunu. 30,00 $ bir ay altinda birkaç dakika zaman 300 alabilirsiniz. 39,99 $ ay, 1000 gece ve hafta sonu dakika ile 1000 mobil ev dakika mobil, dakika zaman 700 olsun. Alltel mobil ev dakikaya mobil baska bir Alltel kullaniciya bir Alltel cep telefonundan yer aramalari ifade eder.

Alltel cep telefonu tüm, sesli posta, arayan kimligi, 3-yönlü arama ile ayni temel özellikleri sunan çagri bekletme, yönlendirme ve 411 bilgi aramak planliyor. Bu özellikler hakkinda dikkatli olun, bazilari planlarin her düzeyde kapsaminda degildir ve bu ücretler hizli bir sekilde ekleyebilirsiniz. Consumer Reports tarafindan yapilan son arastirma bu görünüste küçük eklentileri aylik fatura önemli ücretleri ekleyebilirsiniz oldugunu göstermektedir. Eger dolasim ve bu hizmetler için ücret ne kabul edilir ne, sizin kapsama alani ne oldugunu bildiginizden emin olmaniz gerekir? Eger hazirlanan giderseniz, istediginiz özellikleri ve ilgili ücretleri her anladiginizdan emin olun, ihtiyaciniz hizmet ne tür biliyorum, sizin için dogru bir Alltel plani almak için emin olacaktir. Alltel kurumsal felsefesi bu basitlik veya anlayis demektir satis kolayligidir. Bu onlara olmak ve cep telefonu tasiyicilari kafa karistirici dünyada geçerli bir rakip kalmasina izin verdi. Yaklasik 12 milyon müsterisi ve yillik geliri de yaklasik 8 milyar dolar ile, Alltel onlar kolay anlasilir olmasini saglamak için ince ayarli kendi arama planlari vardir. Bu basitlik bu sirketin satis ve uzun ömür için güçlü bir katalizör olmustur.

Alltel tarafindan sunulan telefonlar piyasadaki en iyi arasindadir. Alltel cep telefonlari Nokia, Kyocera, ve Audiovox tarafindan yapilir. Onlar bugün mevcut cep telefonlari en büyük seçim birine sahip. Tüm yeni “çan ve islik.” Alabilirsiniz yoldayken web erisimi istiyor musunuz? Alltel bu kapasitesine sahip bir telefon saglayabilir. Sesle arama ilgileniyor musunuz? Onlar o verebilir. Ayrica hoparlör telefonlari, renkli ekran, stok raporlari ve resim telefonu, walkie talkie, gelismis grafik ve hip hop, ülke, klasik, film tema sarki dahil olmak üzere Alltel zil sesleri bir koleksiyon olarak kullanilabilir cep telefonlari almak ve mücadele edebilirsiniz sarki. Herhangi bir cep telefonu sözlesme imzalamadan önce seçtiginiz Alltel cep telefonu plani ihtiyaçlariniza uygun olacaktir emin olmak için iyice mevcut planlari arastirmak gerekir.