htc arzu siyah itiraz ediyor

HTC Desire akilli telefon üreticisi için en popüler yakisikli biri oldugunu kanitlamistir. Yakin zamanda yayimlanan siyah renk çesidi bu zaten basarili yakisikli daha estetik ekleyerek, artik kullanilabilir.

HTC Desire siyah ekran resim görüntüleme kalitesi mükemmel seviyeleri için 16 milyon renge kadar görüntüler 480x 800 piksel düzeni ile bir 3.7 inç AMOLED kapasitif dokunmatik ekran kullanir. Ekran da çoklu dokunmatik giris yöntemi, ekrandaki içerik otomatik rotasyon için bir ivme sensörü ve Android isletim sistemi kullanici arayüzü navigasyon yardimci bir optik trackpad bulunuyor.

Yakisikli da, 5 mega piksel etkileyici bir dijital kamera bulunuyor. Ortaya çikan görüntüler 2592x 1944 piksel piksel çözünürlük çok yüksek kalitede sayesinde vardir. Otofokus ve yüz ve gülümseme tanima fotograf çekmek görevini kolaylastirmak seçenekleri artirilmasi görüntü saglamak ve bir LED flas, düsük isik kosullarinda büyük anlik alarak engel olmak zorunda kalmazsiniz. Geo-tagging da bir fotografin çekildigi hangi konuma kaydetmek için GPS kullanan dahildir. WVGA kaliteli video bu fotograf makinesiyle çekilmis, ve bu saniyede 15 kare hizinda edilebilir.

RAM 576 MB ROM ve 512 MB HTC Desire Siyah dahili bellek olusturuyor. Bu, medya dosyalari için daha fazla depolama gereklidir ve daha sonra V micro SD kart yuvasi gigabayt hafiza karti için önceden yüklenmis bir ile donatilmis olarak geliyor hangi kullanilabilir. Daha fazla depolama bundan sonra gerekli ise, 32 GB’a kadar hafiza karti ile degistirilebilir.

Farkli baglanti özellikleri bir dizi alani ve sebeke kapsama bagli baglanti optimum düzeyleri ile bunu saglamak için yakisikli tarafindan istihdam edilmektedir. Tüm hücresel aglara bagli kalmak için ama en izole yerlerde, GPRS ve EDGE hem de sinif 10 sürümleri kullanilmaktadir için. Saniyede 7.2 mega bayt kadar hizlarda bir Internet baglantisi 3G (saniyede 2 MB HSUPA ile birlikte) kapsamindaki alanlarda, bir HSDPA baglantisi için kullanilabilir sayesinde yapilir. Wi-Fi teknolojisi dahil sayesinde, daha hizli bir internet baglantisi elde edilebilir. Bir sinyal bir kablosuz internet yönlendirici algilandiginda bu, böylece kullanicilar genisbant hizlarinda web sörf yapabilirsiniz. , Cep telefonlari ve bilgisayarlar gibi uyumlu donanim cihazlara baglanti sirasiyla Bluetooth ve mikro USB baglantilari sayesinde mümkün yapilir.

HTC Desire Siyah farkli kullanicilara genis bir hitap, ek özellikler ve kapsamli bir günlük islevselligi saglayan uygulamalarin uzun bir liste kullanir. Müzik hayranlari ve sosyal Networkers sayesinde bir çok yönlü medya oynatici ve Facebook ve twitter gibi popüler sitelere dogrudan erisim sunan uygulamalar için bu dizi. Bu durumda Android isletim sistemi, v2.1 (Eclair), hizli ve pürüzsüz kullanici arayüzü saglamak için kullanilan ve güçlü 1 GHz islemci ile birlestiginde, kolaylikla zorlu uygulamalari isler.

HTC Desire siyah renk varyant kesfedilen estetik popülerligini özellikle özellikleri etkileyici listesi verilir, devam edecek gibi görünüyor anlamina gelir.