iphone viral pazarlama yöntemi youtube için

Bir ürün veya hizmet pazara birçok yol vardir. Bazi sert ve yumusak hem de satis teknikleri için gidiyor, geleneksel yol gitmek. Digerleri Internet yararlanmak. Her seyden önce, simdiye kadar, bilinen en genis ulasmak vardir.

Viral reklam: özellikle insanlar, is sahipleri, en yeni pazarlama yöntemi yararlanmak. Bu sadece çevrimiçi popüler ve mevcut sosyal aglara kullanan ile ürün ve servis saglayicilar tarafindan kullanilan farkli pazarlama stratejileri ifade eder. Bu marka bilincini arttirmak ve böylece izleyiciler hizmetleri patronaj satin almak ya da almaya tesvik etmektir.

Apple çok iyi viral pazarlama dogasi anlar. Böylece, sehirdeki en yeni aracin tanitimi ile, iPhone, baska nerede onlar tanitimi olacak? Tabii ki, YouTube.

Simdi, bu video paylasim cum sosyal ag sitesi çok uzun süre etrafinda olmamistir, ve henüz onun takipçileri derece her geçen gün büyüyor. Bu birçok kisi için Youtube pazarlama saat zengin aliyorsaniz bu nedenle sasirtici degil. Sadece bu degil. Hatta gelecek sanatçilar Bu web sitesinde ilk yeteneklerini sergilemek.

Peki Apple YouTube üzerinden iPhone çilginligi basladi? Ilk olarak, en yeni yüksek teknolojik ve yenilikçi telefon için kamuoyunun beklentisiyle toprak set. Basin bültenleri, kizdirici, röportajlar ve basin toplantilari bir dizi ile birlestiginde, bu ilk yutturmaca olusturmak için yeterli idi.

Ve bu yüzden insanlar kendi Web-tarama yetenekleri, dokunmatik ekran teknolojisi ve one-of-a-tür arayüzü ile cep telefonu sektöründe devrim için bilinen bir belirti yakalamak için YouTube akin. Kullanicilar, diger taraftan, herhangi bir son güncellemeleri ya da videolar arasinda bu konuda telefon yani sira kendi algi hakkinda bilgi paylasmak için çok cömert vardir.

Bunu büyüdü ne kadar bilmek ister misin? IPhone ile ilgili videolari YouTube veri tabaninda 15.000 ‘den fazla uzandi. Bunlardan en popüler 4 milyon kez görüntülendi. Dolayisiyla, sadece insanlar Apple personeli kendileri tarafindan olusturulan bu söz degil, her gün bu videolari izleyebilmek için gidiyoruz kaç düsünün. Gerçekten de, bu megafon aliyor mega maruz kalma tür asagi kaynar.

Ancak kisiler sadece izlemek için YouTube tarafindan düsürmeyin. En önemlisi, onlar diger insanlarin görüs bilerek ilgileniyorsaniz. Bazen fikirlerini önemi var ve biz seyler algiladiklari sekilde degistirebilirsiniz. Aslinda, çünkü YouTube pazarlama iPhone satin almak için ikna kaç gelince, bu inanilmaz video paylasim sitesi bunlari kendiniz arayabilirsiniz.