kamerali cep telefonu Samsung Tocco Ultra Edition patron

Samsung Ultra Touch Ultra Edition tarz ve büyük bir tasarim hem birlestiren sik bir widget. 2.8 inç genis ekran, bu dokunmatik telefon bireylere son ekranda görüntüleme saglayan çok etkilidir. Bu widget gibi, kirmizi, siyah ve böylece kullanicilarin renk açisindan bol seçenek gibi birden çok renk mevcuttur. Ne bu büyüleyici gadget hakkinda benzersiz oldugunu çok küçük ve 110 x 51.5 x 12.7 mm ilimli bir ölçüm ile birlikte geliyor olmasi. Bu nedenle, bu akilli telefon kullanimi çok kolay ve kolayca kendi ceplerine koyabilirsiniz.

Ne bu cihaz hakkinda cep telefonu severlerin hayrete düsüren bu tür otomatik odaklama, flas ve diger dikkat çekici özellikleri gibi muhtesem özellikleri ile donatilmis, 8 mega piksel kamera. Onun kamera telefon ile kullanicilarin kaliteli video ve fotograf çekin edebiliyoruz. Video ve fotograf mevcut Bluetooth teknolojisini kullanarak, ihtiyaçlarina göre, baskalariyla paylasilabilir. Bu cihazin baska bir özel belirli bir bölgede çesitli yerlerde bulmak saglar GPS navigasyon mevcudiyetidir. Bu tür yerlerde hastane, benzin pompalari, alisveris merkezleri ve diger bazi yerlerde olabilir.

Bu inanilmaz cihaz müzik dinlemek sevenler için zevk meselesidir. MP3, AAC, AAC + ve WMA gibi birçok popüler müzik formatlarini çalabilen dahili bir müzik çalar ile donatilmistir. Böylece, Samsung Tocco Ultra Edition bireylerin en sevdikleri parçalari dinlemek için yardimci olan bir büyük müzik telefonu. Bu gadget 80 MB son derece büyük bellek kapasitesi için kullanicilar arasinda oldukça popüler. Bu bellek daha da microSDHC yuvasi yardimi ile 16 GB’a kadar genisletilebilir. Bu nedenle, kendi cep telefonu veri çesitli tür saklamak seven insanlar için ideal bir cep telefonu oldugunu.

Samsung Ultra Touch Ultra Edition Internet erisimi açisindan en etkileyici widget biridir. Bu bir kolayca internette bu kadar çok sitelerin erisim bosuna hangi yardimi ile HTML web tarayicinizin tesisi bulunmaktadir. GPRS ve HSDPA destegi ile, bir nispeten yüksek hizda veri aktarimi yapabilirsiniz. Bu harika Widget tamamen insanlar için ürün özel yapmak için sürükle ve birak tesisleri var. Damla ve sürükle olanaklariyla, kolayca hareket simgeler, resimler, videolar ve handset.Thus diger seyler görebilirsiniz, bu muhtesem cihaz cep telefonu severler için hemen hemen her istenen özelligi oldugu söylenebilir. Bu cep telefonunun otomatik döndürme özelligi daha da degerli hale getirir. Bu sasirtici özelligi sayesinde, kullanicilarin kolayca fotograf döndürebilir ve yatay ve dikey modda hem de onlari görmek. Samsung Tocco Ultra Edition bir diger en çarpici özelligi uzun bekleme süresi saglamak ve kullanicilara zaman konusmak için verimli, uzun ömürlü pil destektir. Bu nedenle, bu kadar çok büyük özellikleri saglayan en modern yakisikli biridir. Bu karli teklifler ve firsatlar ile birlikte çesitli perakendeciler edinilebilir. Yani, yakala ve en çok gelismis özellikleri keyfini çikarin.