LG Viewty yorum

Eger LG Viewty hakkinda bilmek ne istiyorsun? Senin hakkinda söyledikleri ne olursa olsun bu yeterli olmayacaktir. Bu cep telefonu yarattigi en güzel telefonlari biridir. Bu cep telefonu ile ilgili en çarpici sey, tam bir dijital fotograf makinesi gibi görünüyor olmasidir. Cep telefonu son derece güzel olusturma, ayni zamanda çok kullanisli bir alet degil sadece. Bu gadget hakkinda bilgi almak için herhangi bir LG Viewty yorum basvurabilirler.

1. Kamera – En telefonlari günümüzde kameralar ile birlikte gelir. Bu yeni bir sey yok. Ancak, LG Viewty dijital kamera cep telefonu yeniden tanimladi. Çok yenilikçi kamera ile yakinlastirma ve uzaklastirma fonksiyonu basitlestirir, bir kaydirma tekerlegi ekledi. Kamera ayni zamanda otomatik odaklama ve en iyi kalitede fotograflar için flas ile donatilmistir. Flas sasirtici kalitede fotograflar üretiyor 2.5m kendi önerilen aralik dahilinde kullanilan genis alanlar (kendi küçük boyutlari nedeniyle), kapsayacak sekilde mümkün olmaz bile.

LG Viewty en iyi sonuçlar için tiklayin gerektiginde söyler bir kirmizi isik, tarafindan yönlendirilir kamera üzerinde otomatik odak vardir. Burada olumsuz kameranin görüntü sabitleyici olmasina ragmen, bu steadying hareketi söz konusu oldugunda çok etkili olmasidir. Örnegin, bir oyun evcil hayvan ya da çocuk bir fotograf çekmek mümkün olmaz. Deklansör kapatilmasi bunun için biraz çok yavas ve görüntü sabitleyici hareket eden nesneleri yakalamak yardimci olmuyor.

2. LG Viewty yazilim – cep telefonu USB üzerinden bilgisayariniza baglayin ve en sevdiginiz resimleri indirmek veya yüklemek hangi yardimi ile LG PC Suite yazilimi ile birlikte geliyor. Ayrica Bluetooth yardimi ile bilgisayar ile baglayabilirsiniz. Yazilim bilgisayar veri, video, fotograf ve diger dosyalari ile senkronize yardimci olur.

3. MicroSD hafiza karti – Eger telefonunuzda istediginiz tüm saklayabilirsiniz böylece 2GB’a kadar bu telefonun hafiza uzatabilirsiniz: oyun, müzik, fotograf, video, veri, ve sizinle devam etmek istiyorum birçok sey. LG Viewty cep telefonu sahip her türlü ihtiyaci karsilamak içindir, herhangi LG Viewty yorum size tam bir resim vermek mümkün olacaktir.

4. Dokunmatik ekran komut – LG Viewty yorum Bu cep telefonu bir daha merak sundugu söylerdim: Dokunmatik ekran komutu. Yapmaniz gereken tek sey ekrandaki simgeleri dokunmak ve telefon aninda cevap olsun. Aslinda, bu özel bir sey çok yakinda dügmeleri kullanmayi unutmayin ki, çok bagimlilik yapar. Komut kabul edildiginde telefon da çok etkileyici olan, bu nedenle çok hafif titresir. LG Viewty dokunmatik ekran en iyi özelliklerinden biridir.

Eger LG Viewty bakarsaniz Genel olarak, her seyden önce olaganüstü bir mobil süper büyük ekran ile güzel sik telefon,,, 5 megapiksel kamera, ve, tamamen size bagimli alir bir dokunmatik ekran bulabilirsiniz. Hiçbir LG Viewty yorum güzelligi ve birden fazla yarar için hazirlayacak. Genel olarak, bu telefon da, size bir cep telefonu ve biraz daha bakmak her seyi verecek.