müzik ve eglence için Sony Ericsson w serisi telefonlar diger adi

Ayrica Walkman serisi olarak bilinen ‘W’ serisi müzik severler için özel olarak yapilmis olan bu yakisikli içerir. Adindan da anlasilacagi gibi, bu telefonlarin onlari çok kaliteli bir ses var. Sony Ericsson W Serisi cep telefonlari sürekli olarak en kaliteli sesler ile kullanicilarin büyülenmis var. Sony Ericsson W850 bir telefon tam bir Walkman kiti oldugu söyleniyor. Yakisikli mevcut Walkman 2.0 müzik çalar müzik farkli biçimlerde oynamak için yetenegi vardir ve ayni zamanda tüm müzik türleri tanimak için yardimci olabilir müzik tanima özelligi vardir. Bu bilgiler internetten elde edilir. Bu müzik depolamak için gadget en fazla 4 GB’a kadar microSD kart ile daha da genisletilebilir 15 MB dahili bellegi bulunuyor izler. Oyuncu ile birlikte, W850 de bir LED flas özelligi ile birlikte gelen bir 2 MP kamera bulunuyor. Bu LED flas, görüntü yeterli açiklik vardir böyle çok parlaklik sundugu isi var.

Sony Ericsson W serisi cep telefonlari arasinda baska bir telefon Sony Ericsson W595 oldugunu. Bu, içinde gelismis özellikleri ile gelismis bir telefon. Açik Walkman farkli müzik formatlarini çalmak için gadget vardir. Ayrica müzik tanima ve içinde shake kontrol özelliklere sahiptir. Resim editörü onun kamera ya da diger fotograf tarafindan oturana alinan düzenlemek için telefon gelir. 3.15 MP kamera güzel bir enstantane yakalamak için kullanim için saglanmistir. Bu özelliklerin varligi ile, W595 104 gram arasinda bir toplam agirliga sahip. Internet üzerinden tarama GPRS kullanilabilirligi ve EDGE teknolojisi ile Sony telefon ile mümkündür. Kablosuz ag gadget WiFi teknolojisi varligi üzerinden erisilebilir. Pil burada 20 saate kadar müzik çalma destekler.

Sony Ericsson W995 Sony Ericsson W serisi cep telefonlarinin büyük halk arasinda bir baska modern bir alet. Bu müzik parçalarini tüm formatlari oynamak için çok gelismis Walkman 4.0 müzik çalar var. Ayrica içinde müzik tanima özelligi vardir. 8.1 MP gelismis bir kamera otomatik odaklama, LED flas, geo-tagging ve yüz algilama özelligi ile de gelen gadget geliyor. Görüntülü arama için ikinci kamera gadget saglanir. Bu sayede, bir o konusurken kisinin canli videolari görebilirsiniz. Kullanici bilinmeyen yerler ile yollar bulabilirsiniz böylece Wayfinder Navigator ile GPS W995 sunulmaktadir. Gadget resim editörü telefonun kamera ile çekilen enstantane düzenlemek için bir yol saglar. Bu yakisikli pil 20 saate kadar müzik çalma destekler.

Sony Ericsson W serisi cep telefonlari arasinda soyadi Sony Ericsson W705 tasimaktadir. Bu müzik parçalarinin farkli formatlarda dinlemek için Walkman 3.0 müzik çalar ile birlikte geliyor. Ayrica, medya merkezinde YouTube hizmet vardir ve sadece sallayarak ya da farkli yönlere o egme tarafindan gadget kullanmalarina olanak sallamak kontrolü ve SenseMe özelliklerini destekler. Sen parçalarini degistirmek veya sallayarak sadece oyun oynayabilirsiniz. Gadget ayni zamanda yüksek kaliteli enstantane yakalayabilir yardimci olabilir 3.15 MP bir kamera ile geliyor. Cografi konum bilgisi görüntüleri etiketlemek için ayni is için tekrar burada mevcuttur. Kullanici mesaj göndermek ve almak için yetenegi alir böylece tüm formatlari mesajlasma aygiti tarafindan saglanmaktadir. W serisi ait Sony Ericsson Cep Telefonlari Tüm farkli müzik formatlarini oynatmak için oyuncu ve tüm görevleri farkli tür kullaniciya yardimci kamera, internet tarama, oyun ve radyo gibi diger özelliklerin varligi olabilir orada da . Son olarak, W serisi görünümü ve özellikleri hem de çekici araçlar onun övgüye dizi çok basarili oldugunu kanitlamistir söylenebilir.